+90 212 553 15 51

Sosyal Medyada Biz}

Baskılı Karton Bardak, Lahmacun, Pizza ve Pide Kutusu

Günümüzde yaptığımız etkinliklerde en çok kullandığımız plastik gereçlerin yanında hem geri dönüşümü kolay hem de ucuz olan karton bardak cam olanlara karşı daha az masraflıdır. Kullanım sonrası temizleme sorunu olmadığından dolayı içecek tüketiminde daha çok tercih edilir. Sıcak ve soğuk içeceklere göre de farklı modellerle karşımıza çıkar.

 

Hayatımıza kolaylık sağlayan ve kullanımı kolay olan lahmacun kutusu tüketiciye hızlı ve sıcak servis yapmak için tasarlanmıştır. Verilen sipariş miktarı ebatına göre de uygun üretilmiş olan kutulara konularak servis yapılır. Buna eş olarak özellikle kebapçılar sipariş veren müşterilerine ürünleri sıcak ve taze olarak teslim etmek amacıyla pide kutusu ihtiyacına duyarlar. Kebapçıların isteklerine göre de firmalarının tanıtım ve reklamını ifade eden baskılı kutularda üretilmektedir.

 

Özellikle son zamanlarda yemek yapmaya fırsat bulunamayan zamanlarda, arkadaş ortamının evde topladığı anlarda çoğunlukla pizza tercih edilir. Siparişin geldiği noktadan adresimize teslim sürecince pizza siparişimiz sıcak olarak servis edilmesi için pizza kutusu tercih edilir. İlk andaki sıcaklığı ve tazeliği bize enfes tadıyla ikram eder.

04 Haziran 2016
3.013 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Cem Reklam diyor ki:

    karton bardak özel baskı yapıyorsanız minimum adet ve tutar bilgisi için geri dönünüz. cemreklam1@gmail.com

  2. nobel reklam diyor ki:

    karton bardak için kaç oz kalıp ile üretim yapabiliyorsunuz? özel baskı imkanı var mı? varsa kaç adet yapıyorsunuz?

  3. mehmet şendam diyor ki:

    toptan lahmacun ve pide kutusu yaptırmak istiyorum. 3 renk baskılı beyaz karton üzeri yumuşak olmayacak en uygun malzeme için 20.000 adet kutu istiyorum. mehmetsendam01@gmail.com

BİR YORUM YAZIN