+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

Baskılı Kese Kağıdı, Poğaça, Dürüm ve Hamburger Kağıdı

Zamanınız kısıtlı işe geç kaldınız. Karnınızı doyurmanın en kısa yolu fast food yiyeceklerdir. Hem size zaman kazandıran hem de pratik bir şekilde elde ettiğiniz bu ürünleri alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bu ürünleri alırken hem fiyatları hem de kaliteli olmalarına dikkat etmek gerekir.

 

İlk dikkat edilmesi gereken şey öncelikle güvenilir yerlerden alınmasıdır. Daha sonra ise en önemli dikkat edilecek nokta ambalajdır. Poğaça herkesin vazgeçilmezidir. Ama kesesi olmayan açıkta alınan poğaçalar sağlığı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Poğaça keseleri, poğaça ile eldeki teması engelleyerek üzerine bakteri toplamasını engellemektedir.

 

Aldığımız dürümlerin bir dürüm kağıdı, çocuklarımızın bayılarak yediği hamburgerlerin bir hamburger kağıdı içinde satılmasına dikkat etmeliyiz. Açıkta el teması ile alınan gıdalardan uzak durmalı, çocuklarımızın sağlığı için kese kâğıdı ile satılan ürünler almaya özen göstermeliyiz.

 

Bazı firmalar reklam amaçlı baskılı kese kağıdı kullanırken bazıları düz baskısız kağıt kullanmaktadır. Bizim için önemli olan güvenilir ve temiz bir yer olmasıdır. Baskılı ya da baskısız olması sağlık açısından bir problem yaratmamaktadır. Önemli olan bir kese kâğıdı veya ambalaj içinde satılmasıdır.

 

Ürün görselleri ve detaylı bilgi için Baskılı Kese Kağıdı konumuzu inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Feyzullah dedi ki:

    dürüm restaurantım için 2 renk baskılı özel tasarım ve ölçülerde dürüm kağıdı ve poşet almak istiyorum. minimum adet ve ücret bilgisi rica etsek?

  2. Fırat dedi ki:

    Iyi gunler 500 adet hamburger dürüm kağıdı istiyorum isimli olucak renk onemli deil nekadar olur ucret ogrenebilirmiyim tesekkurler

BİR YORUM YAZIN