+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

BASKILI PEÇETE ÜRETEN FİRMA

Restoran ya da lokanta faaliyet alanında çalışmalarını sürdüren işletme sahibiyseniz artık sizlerde gerektiği tüm malzemeleri ve kullanım ürünlerini güvenle satın almak isteyebilirsiniz. Özellikle müşterilerinize sunacağınız peçeteler içinde artık yarı yolda kalmayacağınız standartlarda alışveriş yapabilmeyi burada bizimle öğreneceksiniz.

 

33x33 Baskılı Kağıt Peçete

 

 

Bu sektörde işlerini sürdüren pek çok firmanın aradığı yanıtları ücretsiz olarak bulabilmelerine yönelik geniş editör kadrolarımızla çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü de belirtelim. Özellikle çift kat baskılı peçete üreten firmalar ve listelerini de güncel olarak analiz edebilmek adına kesinlikle başka bir yere gerek duymayacaksınız. İş yerinizde müşterilerinizin kullanmasına yönelik sadece yüksek kalitede bir peçete sunmayacak aynı zamanda seçkin bir baskı performansıyla tanıtımlarınızı da yapabileceksiniz.

38

Üstelik bunun için hangi şehirde işlerinizi yürüttüğünüz de önem arz etmemektedir. Mükemmel bir katkı almak adına en doğru süreçleri burada kontrol edebilir, fiyat listelerine de ulaşabilir, yapmış oldukları örnek işlere göz atabilir ve neticeye varabilirsiniz. Karlı ve memnun kalmak için biz yanınızda olmaya devam edeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. oğuz dedi ki:

    fiyat alabilir miyim acil

  2. Harun Dal dedi ki:

    2 renk garson katlama peçete fiyatları nedir?

  3. Asım Ambalaj dedi ki:

    Baskılı peçete minimum kaç adet oluyor?

BİR YORUM YAZIN