+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

Baskılı Tek Kullanımlık Çeşitli Baharatların Dolumu

Özellikle gıda işletmecileri için gerek personelin gerekse müşterilerin hijyenini sağlamak oldukça ön planda. Yasal boyutunun yanı sıra müşteri memnuniyeti, talep görme gibi konularda da ilk dikkat çeken nokta bulunulan ortamın, tabak, çatal, bardak gibi kullanılan malzemenin ve elbette ki tüketilen gıdanın temizliği.

 

Tek Kullanımlık Baskılı Pizza Baharatı

 

Müşterilerin yırt at, kullan at tarzı sadece kendilerinin kullanacağı küçük ambalajlardaki pul biber, kekik, nane, tarçın, kimyon, kara biber gibi baharat ürünlerini dış ambalajı baskılı olacak şekilde üretmekteyiz. Gramaj olarak 0,5 gr. ile 10 gr. arasında olan tekli baharat çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bitişik Tuz Karabiber

 

Tüm bunların yanında işletmenizde bulunan küçük ayrıntılar da hijyen seviyenizi düşürebiliyor. Ortak kullanılan ve masalarda bulundurulan peçete, kürdan, baharat ve çeşitli soslar da zamanla yıpranarak sağlıksız bir resim çiziyor. Yaptığınız iş ne kadar kaliteli olursa olsun bu küçük unsurlar bir anda tüm emeğinizin yok sayılmasına neden olabiliyor.

 

İşletmecilerin çözümü ise tek kullanımlık sağlıklı malzemeler. Toptancıları tarafından işletme sahibine sunulan bu tek tek ambalajlanmış ıslak mendil, tuz, şeker, kürdan vb. ürünler sayesinde işletmecilerin endişeleri ortadan kalkıyor. Üstelik bu üretici firmalar genellikle tek bir çeşitle sınırlı kalmıyor. Örneğin baskılı tek kullanımlık baharat dolum firmaları olarak yaptığınız araştırmada aynı koşullarda ve ihtiyacınız olan pek çok tek kullanımlık ürüne de aynı firma üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Kemal dedi ki:

  Merhaba, elimde küçük paketler halinde paketlenmesi gereken bir toz var. 0,5 gr. halinde 250.000 adet olarak doldurmak istiyorum. bu konuda bilgi alabilirsem sevinirim. Kemal – kml_mobilya@hotmail.com

 2. leyla dedi ki:

  tarçın ve karabiber dolumu için 5×5 ölçü ve 1 gr. için çalışma şartlarınızı içeren mail gönderiniz. SadeCo Trade

 3. Beyza Çınar dedi ki:

  Pulbiber için detaylı bilgi lütfen

 4. Terzioğlu dedi ki:

  Karabiber ve tuz bitişik olacak şekilde 25000 adet ve üzeri alımlarda fiyat nedir?

BİR YORUM YAZIN