+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Hakkımızda

Diyaroğlu Kağıt Sanayi 1975 yılında Gaziosmanpaşa’da ticari hayatına başlamıştır. İlk olarak baskısız kağıt peçete imalatı ile müşterilerinin taleplerini karşılamaya başlayan firma, 1985 yılında Istanbul’un Bahçelievler ilçesindeki yerine taşınmış ve ürün yelpazesine baskılı peçete, kolonyalı – ıslak mendil ve toz dolum mamülleri de ekleyerek ambalaj sektöründeki yerini ileriye taşımıştır. 2010 yılında Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisine taşınarak günümüzde de burada faaliyetlerine devam etmektedir.

2200 m2 kapalı alanda çalışmalarına devam eden firma, Diyaroğlu Paketleme ismi ile ürün çeşitlerine kağıt peçete, tek kullanımlık ıslak ve kolonyalı mendil ile stick – kare tuz ve şeker dolum ürünlerinin yanısıra dispenser peçete, Z katlama havlu, garson katlama peçete, yemek setleri için katlanmış peçete, kekik, pul biber, kimyon, karabiber, tarçın, nane gibi baharatların dolumu, şampuan, saç kremi, duş jeli, saç, el, yüz ve cilt bakım kremleri ve jöle gibi tek kullanımlık kozmetik ürünler, hastane ve medikal ürünler, ketçap, mayonez, krema, nar ekşisi, limon, sirke gibi salata sosları, fastfood zincirlerinin kullandığı stick sos ve zeytinyağı gibi sıvı dolum, baskılı kürdan ve pipet, küp şeker paketleme, ambalaj kağıdı, streç ve alüminyum folyo ve flekso baskı ürünlerini eklemiştir.

Diyaroğlu Kağıt Sanayi, yurtiçi ve yurtdışı firmalarına özel baskılı, tek kullanımlık ürünleri otel, restaurant, pastane, cafe, ulaşım ve catering vb. sektörler için yüksek kapasiteli, son teknoloji ürünü makinelerle üreterek en hızlı şekilde müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Gıda ve kozmetik ürün kategorisinde, ambalaj paketleme ve sıvı – toz dolum çeşitlerinde sektörün aranılan önemli bir firması olarak yerini korumaktadır. Uygun fiyat politikası ile müşterilerinin ambalaja dair her türlü taleplerini karşılamaktadır.

cc

Ayda 5.000.000 adet ıslak mendil, 11.000.000 adet set peçetesi, 7.500.000 adet baskılı ve baskısız kare peçete, 6.000.000 adet garson katlama peçete, 22.000.000 adet toz dolum üretim kapasitesine sahip olan firma flekso ve resimli baskı ile de müşterilerinin isteklerine cevap vermektedir.

Disiplin ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı birinci kuralı olarak benimseyen Diyaroğlu Kağıt Sanayii, üretimde hijyen ve güvenliğe son derece önem vermektedir. İmalat prosesinde iş sağlığı ve güvenliğinin yanısıra çevreye duyarlı olmak, ileri teknoloji kullanarak en yüksek standartlara uygun şekilde ürün üretmek ve kaliteli hizmet firmanın öncelikli kurallardandır.

Diyaroğlu Ambalaj ve Paketleme’de üretilen ürünler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izin belgesi ile müşterilerine sunulmaktadır. Üretim aşamalarında her zaman yüksek kalite ile inovasyona önem veren ve ambalaj sektöründeki yerini her gün daha da sağlamlaştırarak yoluna devam eden Diyaroğlu Paketleme kaliteli hizmetini ön planda tutarak, hijyen ve farklılığından ödün vermeden faaliyetlerine devam eden bir firmadır.

Islak mendil üreticileri, hijyenik mendil üreten firmalar ve tek kullanımlık ambalaj malzemeleri satan işletmeler arasında hem Istanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde, hem de Türkiye’nin diğer şehir ve ilçelerinde ürettiği kaliteli ürünler ile sektördeki farkını ortaya koymaya devam etmektedir.

Ürettiğimiz ürünler hakkında herkes tarafından en çok sorulan sorulara “Sıkça Sorulan Sorular” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.