+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Islak Mendil

Logo baskılı ıslak mendil, restoranlarda ve kafelerde başta olmak üzere yemek servisi yapılan pek çok işletmede en yaygın olarak tercih edilen hijyen ürünlerinin arasında gelmektedir. Yemek servisinden sonra ikram edilen ve böylelikle kısa süre içerisinde hijyen sağlayan bu ürün özellikle suya ulaşmak zor olduğu durumlarda yaygın olarak tercih edilmekte ve pek çok kişinin çantasında ya da evinde bulunmaktadır. Islak ve kolonyalı mendilin baskılı olarak üretildiği takdirde, en iyi reklam yöntemlerinden biri olacağını dile getirmek kesinlikle yanlış olmayacaktır.

ISLAK MENDİL ÖZELLİKLERİ
  • Ambalaj Boyut Seçenekleri : 5×10 – 5×12 – 6×6 – 6×8 – 6×10 – 6×12 – 7×10 – 7×12 cm.
  • Baskılı Islak Mendil Dış Kağıt  : 2 katlı ve 3 katlı kuşe çorbalık, gümüş triplex, beyaz ve kraft 2-3 katlı ambalajlar
  • Havlu Özellikleri : 13 gr. tela – 35 – 55 gr. arası nonwoven seçenekler
  • Esans Çeşitleri :  (Dove – Rochas Man – Davidoff Cool Water – Alkolsüz Limon)
  • Minimum Sipariş : 15.000-16.000 Adet
BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram
ÜRÜN GÖRSELLERİ


Baskılı Islak Mendil 10000 Adet

Otel, restaurant, cafe, pastane, catering ve tüm yeme-içme hizmeti veren işletmeler başta olmak üzere promosyon ürünü olarak kullanmak, reklamını en ucuz ve uygun şekilde yapmak isteyen her firma için yıllardır tercih edilen pratik bir ürün olan baskılı ıslak mendil, farklı ölçüler ve koku seçenekleriyle Diyaroğlu Paketleme’de. Kişiye özel baskılı seçenekleriyle reklamınızı en pratik yolla yapabilirsiniz.

Baskılı ıslak mendil, hijyen açısından da önemlidir. Genel olarak, birçok insan tek kullanımlık özelliğinden dolayı daha hijyenik olduğunu düşünür. Ayrıca, kolay kullanımı ve taşınması da avantajlarından biridir. Firmanıza özel logo baskılı şekilde üretildiği için reklamınızın binlerce kişiye ulaşmasını sağlar ve müşterilerinizin sizleri hatırlayarak, sizlerle yeniden iletişime geçmelerini sağlar. Ayrıca içerisinde bulunan alkol sayesinde hijyenik bir ürün olarak da kullanılan kolonyalı mendil, dezenfektan ve antibakteriyel özellikler de sunmaktadır.

Baskılı ıslak mendillerde tek renkte 10000 adet ile 15000 adet arası üretiyoruz. Renk sayısına göre minimum üretim adedi değişmektedir.

Özel Baskılı Islak Mendil

Tek Kullanımlık ıslak mendil, hijyen ve pratik kullanım açısından önemlidir. Farklı boyutlarda ve farklı materyallerde üretilebilen logolu ıslak mendil, baskılı olarak üretilebilir ve birçok alanda kullanılabilir. Kolonyalı mendil her zaman elinizin altında bulunabilme özelliği sayesinde, alkollü olduğu için hijyenik bir seçenek sunar ve kolay kullanımı ile dezenfektan ve antibakteriyel özelliğiyle kullanıcıların memnuniyetini artırır.

En Ucuz Promosyon Ürünleri

Gerek el ve yüz temizliği için, gerekse hijyen gereken zamanlarda çantanızdan, cebinizden rahatça çıkarıp kullanabileceğiniz bu küçük hijyen paketleri, üzerinde yer alan baskı seçenekleri sayesinde en ucuz promosyon ürünleri arasında ilk sıralardadır. Her bir kolonyalı mendil sadece bir kez kullanılacağı için tamamen hijyeniktir. Çoklu ıslak mendillere göre baskılı hijyenik ıslak mendil ürününün bir avantajı da rahat taşınılabilirliğidir. Promosyon maksatlı kullanılan mendillerde 7×10, 7×12, 7×14 gibi büyük ebatlı mendilleri tavsiye ederiz. Ama reklamlama maksatlı değil de sadece müşterilerinizin yemekten sonra ellerini temizlemesi maksatlı gönderiyorsanız 5×10, 5×12, 6×8, 6×10 ve 6×12 gibi ölçüler de yeterli olacaktır.

Baskılı Islak Mendil İstanbul

Islak mendil, kolay kullanımı, uygun fiyatı ve hijyenik olması ile popüler bir seçenek haline gelmiştir. Tek kullanımlık özelliği sayesinde, kullanımdan sonra atıldığı için sağlık sorunlarının ortaya çıkması önlenebilir. Çoklu ıslak mendil genellikle bebekler için ve insanların ev ve işyerlerinde genel temizlik ve hijyen maksatlı kullandıkları bir üründür. Cep ıslak mendili ise daha küçük boyutlarda, cebe ve çantaya sığabilen bir çoklu ıslak mendil modelidir. Lokanta, cafe, otel ve restaurant işletmelerinin kullandığı alkollü ve alkolsüz mendil modeli ise promosyon ürünleri çerçevesinde üretilen ve her paket için yalnızca bir ıslak havlu bulunan üründür.

Çeşitli boyutlarda ve farklı materyallerde üretilmektedir. Kâğıt, viskoz veya polyester gibi malzemeler kullanılabilir. Baskılı olarak da üretilen mendiller, markaların veya organizasyonların reklamına veya tanıtımına olanak tanır.

İslak mendil, birçok alanda kullanılabilir. Okullarda, ofislerde, cafelerde, restoranlarda, uçak ve otobüs gibi toplu taşıma sektöründe, turistik işletmelerde veya evde kolayca bulunabilir ve kullanılabilir. Ayrıca, organizasyon malzemesi olarak organizasyon şirketleri tarafından davetlilerine verilebilecek bir promosyon olarak da kullanılabilir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla ve Bursa başta olmak üzere Türkiye ve yurtdışındaki firmalara özel logo baskılı mendil üretimimiz devam etmektedir.

Ucuz Baskılı Islak Ve Kolonyalı Mendil

Genellikle fiyat araştırması yapan kişiler, ucuz baskılı ıslak mendil ve kolonyalı mendil şeklinde arayış içerisinde olmaktadır. Ancak burada önemli olan konu sadece uygunluk değil, aynı zamanda kalite olmaktadır. Bazı ıslak mendiller gereğinden kuru olabilmekte, temizleme işlevini yeterli ölçüde yerine getirememektedir. Firmamız hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ıslak mendil satış firmaları arasında eyr almaktadır.

Baskılı Islak Mendil Fiyatları Toptan

Baskılı ıslak mendil fiyatları ıslak mendilin hangi miktarda sipariş verildiğinde ya da üzerindeki baskının kalitesi gibi pek çok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Restoranlarda, kafelerde ve yemek servisi yapan işletmelerde yaygın olarak tercih edilen ıslak mendiller baskı sayesinde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biri olmaktadır. Baskılı ıslak mendil fiyatları istenilen özelliklere göre 0,15₺ ile 0,53₺ arasında değişmektedir. 2023 yılında en çok tercih edilen ölçü uygun fiyatıyla dikkat çeken 6×8 ve 6×10 ölçüleridir.

Kolonyalı mendil olarak da bilinen ve hijyen sağlayan bu ürünler genellikle tek kullanım için üretilmekte ve böylelikle suya ulaşmanın mümkün olmadığı durumlarda hijyen sağlamaktadır. Pratik bir temizlik sağlayan mendiller, içerisinde yer alan kolonya ya da temizleyici madde sayesinde, en kısa süre içerisinde temizlik sağlamayı mümkün hale getiriyor. Baskılı ıslak mendil toptan fiyatları genellikle daha uygun olmaktadır.

Kolonyalı mendil fiyatları ise 1000 adet, 10000 adet ve diğer sipariş miktarına, dış paket ebadına ve içerisinde bulunan alkol derecesine göre 0,35₺ ile 0,80₺ arasında değişiklik göstermektedir.

Bizlere baskılı ıslak mendil İzmir, İstanbul, Ankara, Adana, Konya, Antalya gibi Türkiye geneli tüm illerden ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz. Ayrıca baskılı peçete ihtiyaçlarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN