+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Kese Kağıdı

Özellikle gıda firmaları başta olmak üzere birçok sektörde kullanılan körüklü ve firmaya özel logo baskılı kese kağıt ürünlerimiz ile sizler de firmanıza kurumsallık katabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak üç tarafı ya da iki tarafı kapalı şekilde üretmekteyiz. Ayrıca tek kullanımlık ıslak mendil ve baskılı peçete ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • Kağıt eni : İsteğe göre 7 cm. ile 30 cm. arasında üretilmektedir.
  • Kağıt boyu : 16 cm. ile 60 cm. arasında üretilir.
  • Kağıt türü : Sülfit, şamua kraft, yağlı kağıt, kuşe, LVC ve SCA
  • Baskı adedi : Dört renge kadar baskı yapılır.
ÜRÜN GÖRSELLERİ
KESE KAĞIDI İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram

Hamburger, Tost, Dürüm, Pide Kese Kağıdı

Hamburger kağıdı, tost kağıdı, dürüm kağıdı, ekmek kağıtları ile Ramazan aylarında kullanılan pide kağıtları en çok tercih edilen kağıtlardır. Hamburger kağıtları genelde iki tarafı açık, iki tarafı kapalı olarak üretilir ve 15×16 cm ölçüsündedir. Ramazan pidesinin içerisine konduğu kağıt ise 30×40 ve 35×40 cm ölçülerindedir. Yağlı kağıtlar da genelde dürümcüler, fastfood restaurantları gibi işletmeler tarafından kullanılır.

Baskılı Ve Körüklü Dipsiz Kese Kağıdı

Kese kağıdı o kadar firmaları başta olmak üzere birçok sektörde oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Firmalara özel olarak logo baskılı olarak üretilebilen ve böylelikle firmanızda kurumsallık katmanız konusunda sizlere yardımcı olacak bu ürünler isteğe bağlı olarak 3 ya da 2 tarafı kapalı şekilde üretilebilir. Tek kullanımlık ürünler arasında bulunan ve kullanılmasıyla birlikte pek çok farklı avantaj sağlayan baskılı kese kağıdı, körüklü bir üretime sahip olduğu için oldukça kaliteli bir kullanım sunmakta ve bu durum markamıza duyulan itibarın artmasını sağlamaktadır. Ayrıca pencereli ve dipsiz kese kağıdı en çok tercih edilen modellerdendir.

Körüklü ve Körüksüz Kese Kağıdı

Baskılı kese kağıdı özellikle gıda firmalarında yaygın olarak kullanılan ve hamburger ve tost gibi hızlı tüketilmek üzere üretilmekte olan ürünlerin daha hijyenik bir şekilde tüketilmesini sağlayan kağıt ürünlerdir. 2 ya da 3 tarafı kapalı şekilde üretilebilen böylelikle işlevsel ve avantajlı bir kullanım sunan bu ürünler özellikle fast food zincirleri tarafından yaygın olarak ses tercih edilmektedir. 4 renge kadar flekso baskı yapılan hamburger, tost, tantuni ve dürüm kağıtları ile çeşitli kese kağıtlarında gıdaya uygun su bazlı boya kullanmaktayız.

Yan taraflarında akordiyon şeklinde açılan ve paketin genişlemesini sağlayan 3 cm ile 8 cm arasında körük bulunur. Ayrıca körüksüz olarak da üretilmektedir. Körüklü ürünler körüksüz ürünlere göre fiyat konusunda daha avantajlıdır.

Ucuz Kese Kağıdı Toptan

Pencereli kese kağıdı ekmek ya da dürüm gibi hızlı şekilde tüketilmek üzere üretilmekte olan ürünlerin daha hijyenik bir kullanıma sahip olması amacıyla yaygın olarak tercih edilen ve pek çok farklı avantaj sunan kağıt ürünlerinin arasında yer almaktadır. Toptan şekilde alınan bu ürünler oldukça avantajlı bir kullanım sunmakta ve ekonomik bir tercih olmaktadır. Üzerinde bulunan şeffaf OPP malzeme sayesinde kese kağıdı içerisindeki ürünler şeffaf pencereli kısımdan görünmektedir. Genelde fırınlar ve ekmek satan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Baskılı Kese Kağıdı Fiyatları

Hamburger kağıdı olarak da anılan ve fastfood zincirlerinde yaygın olarak tercih edilen bu kağıtların fiyatları pek çok farklı etken dolayısıyla değişkenlik gösterebilir. Üretim esnasında kullanılan hammadde ve üretim alanı fiyatların değişmesine neden olarak etkenlerin başında gelmektedir. Hamburger kağıdı, tost kağıdı, dürüm ve döner kağıdı, sandviç kağıtlarının fiyatları hazırlanan kese kağıdının ölçüsüne, üzerindeki baskı adedine, sipariş miktarına ve en önemlisi ise kullanılacak kağıdın türüne göre değişmektedir.

Mesela 15×16 ölçülerindeki hamburger ve tombik ekmek kağıdının fiyatı 30×40 ölçüsündeki ramazan pide kağıdına göre daha küçük olduğu için günlük üretim miktarı daha düşük olacağından fiyat bir miktar daha yüksek olacaktır. Ayrıca tam yağlı kese kağıdı fiyatları sülfit ve şamua kraft kağıda göre daha yüksektir. İçerisine koyacağınız ürünü bizlere söylediğinizde size hangi ürünün daha uygun olacağı konusunda tavsiyeler verebiliriz. Toptan baskılı kese kağıtları fiyatları için bizleri aramaktan çekinmeyin.

Baskılı Kraft Kese Kağıdı

Kraft kese kağıtları pek çok farklı sektöre kullanılabilir ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak kahverenge sahip, doğa dostu ürünlerdir. Temel malzemesi adından da anlaşılacağı üzere odun hamurundan elde edilen kraft kağıdıdır. Bu kese kağıtları sade olabileceği gibi, baskılı kraft kese kağıdı şeklinde özelleştirilebilir olarak da karşımıza çıkmaktadır. Hafif, güçlü ve dayanıklı yapısı sayesinde sağlam bir ambalajlama seçeneği sunmaktadır.

Kaliteli Kese Kağıdı Üretimi

Dürüm kağıdı olarak da bilinen ve oldukça hijyenik bir kullanım sunan böylelikle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen bu ürünlerin üretimi esnasında dikkat edilen birçok farklı etken bulunmaktadır. Tost kağıdı ya da hamburger kağıdı olarak da bilinen bu ürünler hızlı tüketim amacıyla üretim yapan zincir restoranlar tarafından yaygın bir kullanıma sahiptir.

Poğaça kese kağıdı ise genelde yağlı kağıt ya da şamua ve sülfit malzemeden üretilir. Açma, börek, poğaça ve tatlı satan pastaneler, cafeler, börekçiler ve büfeler tarafından kullanılır.

Baskılı Kağıt

Zamanınız kısıtlı işe geç kaldınız. Karnınızı doyurmanın en kısa yolu fast food yiyeceklerdir. Hem size zaman kazandıran hem de pratik bir şekilde elde ettiğiniz bu ürünleri alırken nelere dikkat etmeliyiz? Bu ürünleri alırken hem fiyatları hem de kaliteli olmalarına dikkat etmek gerekir.

Baskılı Poğaça Kağıdı

İlk dikkat edilmesi gereken şey öncelikle güvenilir yerlerden alınmasıdır. Daha sonra ise en önemli dikkat edilecek nokta ambalajdır. Poğaça herkesin vazgeçilmezidir. Ama kesesi olmayan açıkta alınan poğaçalar sağlığı ciddi anlamda tehdit etmektedir. Poğaça keseleri, poğaça ile eldeki teması engelleyerek üzerine bakteri toplamasını engellemektedir.

baskılı kese kağıdı
baskılı kese kağıdı

Hamburger Kağıdı, Dürüm Kağıdı

Aldığımız dürümlerin bir dürüm kağıdı, çocuklarımızın bayılarak yediği hamburgerlerin bir hamburger kağıdı içinde satılmasına dikkat etmeliyiz. Açıkta el teması ile alınan gıdalardan uzak durmalı, çocuklarımızın sağlığı için kese kâğıdı ile satılan ürünler almaya özen göstermeliyiz.

Bazı firmalar reklam amaçlı baskılı kağıt kullanırken, bazıları düz baskısız kağıt kullanmaktadır. Bizim için önemli olan güvenilir ve temiz bir yer olmasıdır. Baskılı ya da baskısız olması sağlık açısından bir problem yaratmamaktadır. Önemli olan bir kese kâğıdı veya ambalaj içinde satılmasıdır.

Ürün görselleri ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ürünler kategorimizi ziyaret ederek ürettiğimiz kişiye özel baskılı peçete, stick şeker, tek kullanımlık baharat, kolonyalı mendil ve çatal kaşık kağıdı gibi ürünlerimize de göz atabilirsiniz. Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara baskılı kese kağıdı gibi Türkiye’nin tüm illerine yönelik olarak hizmet sunmaktayız.

SIKÇA SORULAN SORULAR
Baskılı kese kağıtları nerelerde kullanılır?

Körüksüz ya da iki tarafında körük bulunan baskılı kese kağıtları gıda sektörü başta olmak üzere bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Börek ve poğaça satan firmalar poğaça kesesi olarak, fast-food restaurantları tost kağıdı, hamburger kağıdı ve patates kızartma kese kağıdı olarak, fırınlar ekmek kese kağıdı ve ramazan pide kağıdı olarak, büfeler sandwich kağıdı, dürüm restoranları dürüm kağıdı ve döner satan firmalar ise döner kağıdı olarak kullanmaktadır.

Bu sektörler haricinde yüzlerce farklı firmalar da baskılı kağıt ihtiyacı duymaktadır.

Kullanılan kağıt türleri nelerdir?

Ekmek sandviç ve pide gibi yağlı olmayan ürünler için LVC, SCA, beyaz sülfit ve şamua kraft malzemeler kullanılırken, dürüm, hamburger, patates kızartması, döner gibi ürünler için genellikle yağlı kağıt kullanılmaktadır. Seçim müşteriye aittir.

Minimum üretim miktarı nedir?

Tek renk baskılı ürünlerde minimum 250 kg, iki renk baskılı ürünlerde 500 kg, 3 renkli baskılarda 750 kg. ve 4 renk logo baskılı siparişlerde 1 ton üretim yapılmaktadır.

Hazırlanma süresi nedir?

Klişeniz onaylandıktan sonra sipariş miktarına bağlı olarak 4-10 iş günü içerisinde siparişiniz hazır edilmektedir.

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYARAK BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN