+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Logo Baskılı Stick Şeker

Cafe, restaurant, otel ve çeşitli firmalara özel baskılı stick şeker ürünümüz ile müşterilerinize kurumsal sunumlar gerçekleştirin.

2 gram – 3 gram – 4 gram – 5 gram – 6 gram toz şeker içeren ve dış ambalajında firmanıza özel baskı bulunan logolu fişek şeker ürünümüz Tarım ve Köyişleri Bakanlığı izni ile üretilmektedir. İsterseniz cafelerin her daim ihtiyacı olduğu baskılı peçete ürünümüzü de inceleyebilirsiniz.

STICK ŞEKER İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • Paket ölçüleri : 2 x 9 cm – 2 x 14 cm.
  • Ürün gramajı : 2 gr. ile 6 gr. arası
  • Ambalaj türü : 70 gr. kuşe polyetilen ve kraft kağıt
  • Baskı renk sayısı : 1 – 4 Renk
  • Minimum üretim adedi : 25.000-30.000 adet
ÜRÜN GÖRSELLERİ

Stick şeker cafe, restoran gibi sıcak meşrubat hizmeti veren işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kafeterya gibi daha küçük ölçekli işletmelerde de kullanılmakta olan ve üzerinde yer alan baskı sayesinde reklam stratejisi olarak da ele alınabilecek olan stick şeker ürünlerin bir paketi genellikle bir ölçek çay kaşığına denk gelmektedir.

Tek Kullanımlık Baskılı Stick Şeker

Kaliteli paket şeker üretimleri pek çok işletme için pratik bir kullanıma sahip olmaktadır. Çay ve kahve gibi sıcak meşrubatlar da şekerli tüketmeyi tercih eden müşterileriniz için almanız gereken stick şeker ürünler, üzerinde yer alan logo sayesinde mantıklı bir reklam haline gelebilmektedir. Tek kullanımlık stick şekerleri dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Logo Baskılı Küçük Paket Şeker Toptan

Fişek şeker olarak da bilinen bu ürünleri toptan şekilde satın alabilir böylelikle daha ekonomik bir karar vermeyi mümkün hale getirebilirsiniz. Kullanımının oldukça pratik olması ve paket servis için de uygun bir kullanım sunması birçok farklı avantaj sunmakta ve böylelikle oldukça geniş bir alanda kullanılmaya devam etmektedir. Fişek şeker yerine kare şeker de yaptırabilirsiniz.

Kare şeklindeki küçük paket şekerler genelde 5×6 ve 5×8 ölçülerinde paketlere sahip olur ve içerisinde 3 gr.-4 gr.-5 gr. ve 6 gr. şeker bulunur. Esmer şekerlerde genelde dış ambalaj olarak kraft kağıt kullanılır. Beyaz şekerlerde ise minimum 60-70 gr. arası kuşe polyetilen kağıt türü kullanılmaktadır.

Stick Şeker Fiyatları 

Stick şeker fiyatları pek çok etken dolayısıyla değişmektedir. Ürünlerin kalitesi, paket üzerine yapılmak istenen logo gibi pek çok farklı etken fiyatların değişmesi konusunda etkili olurken, kullanılmasıyla birlikte pek çok farklı avantaj yaratan bu ürünler oldukça işlevsel ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca içerisindeki şeker miktarı ve kağıt türü de fiyatları etkileyen önemli unsurlardır. Sipariş miktarı baskı renk sayısına göre belirlenir ve adetler fiyatı belirleyen diğer bir unsurdur. Şekerin beyaz ve esmer şeker olmasına göre de farklı fiyatlar alabilirsiniz.

3 gr. beyaz toz şeker içeren stick şeker fiyatı 2023 yılında 0,12₺’den başlamaktadır. 30.000 adet stick şeker fiyatı 3600₺+KDV’dir. Klişe ücreti ve nakliye ücreti sonradan fiyata eklenmektedir.

Diyaroğlu : Baskılı Stick Şeker Üreticisi

Baskılı stick şeker sayesinde pratik ve işlevsel bir kullanım sağlayabilir böylelikle müşterilerinizin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Pek çok işletme tarafından kullanılan ve özellikle paket servis gerçekleştiren işletmeler tarafından tercih edilen bu gibi ürünler oldukça başarılı bir kullanım sağlamakta ve pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üretim esnasında dikkat edilmesi gerekenler kullanımı ile ilgili herhangi bir problem yaşanmasını engellemektedir. 4 renge kadar baskı bulunan bu küçük şeker paketleri ile işletmenizde müşterilerinize farkınızı yansıtın.

Stick Şeker Toptan

Genellikle stick şeker toptan olarak üretildiğinde fiyat açısından daha çok avantajlı olmaktadır. Kafe, restoran gibi farklı işletmelerde ürün tüketimi yoğun olduğu için toptan sipariş vermek daha avantajlı olacaktır. Doğru saklanma koşullarına uyulduğu taktirde stick şeker uzun süre dayanmaktadır. Stick şeker makinesi, belirli bir süre zarfında istenilen adette üretimi gerçekleştirmektedir. Üretilen bu ürünler tarafımızdan ambalajlanarak adresinize gönderilmektedir. Stick şeker kağıdı hem kolay açılabilir hem de kaliteli olmalıdır. Bu gibi unsurlara firmamız dikkat etmektedir.

Stick toz şeker ihtiyaçlarınızı sizler de firmamız güvencesizler giderebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Ürün hangi firmalar için uygundur?

Stick şeker ürünü firmanıza özel baskılı olarak hazırlanır ve cafe, pastane, restaurant, büfe, otel ve pansiyon firmaları başta olmak üzere otobüs ve taşımacılık firmaları, hastaneler ve firmasına kurumsallık katmak isteyen herkes için uygundur.

Neden tek kullanımlık stick şeker kullanmalıyız?

Son yıllarda dünyayı saran Covid-19 salgını sebebiyle tek kullanımlık ürünlerin önemi bir hayli arttı. Hem kurumsallık hem de hijyen açısından tek kullanımlık, firmaya özel logo baskılı şeker de bu ürünlerden yalnızca birisi. El değmeden paketlenen, Gıda ve Tarım Bakanlığı izni ile üretilen stick şeker ürünümüzü sizler de edinebilirsiniz.

Minimum üretim adedi nedir?

Tek renk baskılı stick toz şeker ürünümüzde minimum üretim adedi 30.000 adettir. 2 renk logo baskılı ürünlerde 50.000 adet, 3 renk baskılı ürünlerde 75.000 adet ve 4 renk baskılı ürünlerde 100.000 adettir.

Stick şeker ürününün son kullanma tarihi nedir?

Uygun ortamda serin ve kuru yerde muhafaza edildiğinde tavsiye edilen tüketim tarihi 3 yıldır.

Ambalaj ebadı neye göre belirlenir?

Ambalaj ölçüleri içerisinde bulunan şekerin gramajına göre belirlenmektedir. 2 gr. şeker bulunan ambalaj ile 4 gr. şeker bulunan ambalaj ölçüleri farklıdır.

Ürünün hazırlanma süreci nedir?

Klişeniz onaylandıktan sonra adede bağlı olarak 4-10 iş gününde ürünleriniz hazır edilmektedir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIP BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Gaye dedi ki:

    kafe için şeker yaptırmak istiyoruz. stick şeker fiyatları nedir? hamburger kağıdı yapıyormusunuz?

BİR YORUM YAZIN