+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Sıkça Sorulan Sorular

Diyaroğlu Paketleme ve Ambalaj firmasının ürettiği ürünler hakkında sık sorulan soruları okumadan önce firma hakkında bilgi sahibi olmak için “Hakkımızda” sayfasını, üretilen ürünlerin tamamını görmek için “Ürünlerimiz” sayfasını ve firma ile iletişime geçmek için “Bize Ulaşın” sayfasını ziyaret edebilir, toptan baskılı ambalaj malzemeleri satın alabilirsiniz.

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız soruları derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk.
Islak mendil grubunda ne gibi ürünler üretiyoruz?
5x10, 5x12, 6x8, 6x10, 6x12, 6x13, 7x10, 7x12, 7x14 boylarında hijyenik, parfümlü su kullanarak ürettiğimiz ıslak ve kolonyalı mendil ürünlerimizle taleplerinize cevap vermekteyiz. Dış kağıt olarak kuşe, gümüş tripleks ve beyaz triplex seçeneklerinin yanısıra iç mendil olarak 20 gr. tela ve 38-40 gr. arası nonwoven havlu kullanmaktayız Bunun dışında oje çıkarıcı, ağda temizleme, leke çıkarıcı, gözlük silme mendilleri gibi özel istekleriniz için de irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Toz dolum grubunda hangi ürünler mevcuttur?
Stick tuz, stick şeker ve firma baskılı kare tuz paketleme dışında karabiber, kimyon, pul biber, nane gibi baharatlar da küçük paketlerde sizlere sunulmaktadır. Tek kullanımlık gıda ürünleri olarak tuz-karabiber (iki ürün arası perfore bulunmaktadır) üreten makinamız da faaliyete geçmiştir
Sıvı dolum grubunda hangi ürünler mevcuttur?
Gerek ketçap, mayonez, zeytinyağı gibi gıda ürünleri, gerekse jöle, şampuan gibi tek kullanımlık sıvı dolum ürünleri ile isteklerinizi karşılıyoruz.
Peçete ve havlu grubunda hangi ürünler yer almaktadır?
Baskılı ve baskısız kare peçete, garson katlama baskılı peçete, yemek setleri için özel katlanmış peçete ürünleri ile müşterilerimizin taleplerine cevap vermekteyiz. Yakında dispenser peçete ve Z katlama havlu ürünlerimiz de sizlerle olacak.
Baskılı kese kağıdı ürünleri nerelerde kullanılır?
Kese kağıtları baskılı ve baskısız olarak özellikle yeme-içme sektöründe yer alan cafe, restaurant, fastfood zincirleri, oteller, pastane ve hastane gibi sektörlerde farklı amaçlar için kullanılabilir. Hamburger kağıdı, dürüm kese kağıdı, döner kağıdı, ramazan pide kese kağıdı, tost ve sandviç kağıtları, patates kızartma kesesi, hediyelik eşya ve kuruyemiş firmaları, tantuni ve kokoreç kağıtları gibi birçok amaçla kullanılan sülfit, kahverengi çizgili ve çizgisiz şamua kraft, yağlı kağıt ve lvc kağıt türlerinden sizlere en uygun olan malzemeden üretilebilir.
Çatal - bıçak kılıfı nedir?
Restoranlarda yemek servis edilirken hijyen bakımından çatal, kaşık ve bıçakların içerisine konularak getirildiği firma baskılı kağıt ürünlerdir. Körüklü ve körüksüz olarak üretilebilir. En sık tercih edilen ebatlar 7x27, 8x24, 8x27, 8x28'dir.
Hangi ürünlerden en az kaç adet sipariş verilebilir?
Islak mendil ürünümüzde en az 10.000 adet sipariş verebilirsiniz. Stick ve kare toz dolum ürünlerimizde en az 50.000, çatal-bıçak kılıfı ürünümüzde 10.000 adet, baskılı kare peçetede 25 koli ve garson katlama peçetede 50 koli olmak üzere siparişlerinizi iletebilirsiniz. Sıvı dolum, set peçetesi ve diğer özel istekleriniz için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.