+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Peçete

Baskılı peçete üreticileri arasında yer alan firmamız, işletmenize özel profesyonel baskı çeşitleriyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazır. Tek kat ve çift katlı seçenekleri bulunan baskılı peçeteler, üzerinde yer alan 3 renge kadar baskı seçeneği ile firma tanıtımı yapmak için kullanılan en ucuz ve pratik, tek kullanımlık promosyon ürünlerinden bir tanesidir.

Özel baskılı peçete boyutları isteğe bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. 25×25 ve 33×33 peçete, en çok restoran ve kafeler için uygun olmakla beraber, 40×40 cm. peçete ise genellikle bazı oteller, havayolu şirketleri ve lüks işletmeler tarafından kullanılır.

PEÇETE GÖRSELLERİ
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • Peçete Modelleri : 1/4, 1/8 ve 1/16 katlama
  • Baskı Seçenekleri : 1-2-3 Renk Flekso Baskı
  • Koli İçi Adedi : 1200 – 1800 – 2400 – 3200 – 4000 adet
  • Peçete Ölçüleri : 24×24 – 30×30 – 24×33 – 33×33 – 40×40 cm.
  • Kağıt Katına Göre : Tek Katlı ve Çift Katlı
BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram


Logo Baskılı Peçete

Kişiye özel logo baskılı peçete, sağ ve sol taraflarından birer defa içe doğru, katlanarak kare görünümü, ya da bir kez daha içe katlamayla dikdörtgen şeklini alan ürünlerdir ve cafe, otel, restoran gibi işletmelerde en yaygın olarak tercih edilen servis ürünlerinin arasında yer almaktadır.

Estetik olarak hoş bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra, kullanımıyla birlikte pek çok avantaj sağlaması sebebiyle de tercih edilen ve her geçen gün daha fazla işletme tarafından kullanılmakta olan bu baskılı kağıt peçeteleri toptan şekilde satın aldığınızda çok daha ekonomik olur.

Baskılı Peçete Seçenekleri

Baskılı peçete, kaliteli baskıları ve baskı üzerine talep ettiğiniz logo ya da görselin yer alması gibi özellikleri sebebiyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmekte ve böylelikle marka ya da firmalar için başarılı bir reklam ürünü haline gelmektedir. İstediğiniz görselin peçete üzerine baskısının yapılabilmesini sağlayan ve böylelikle oldukça avantajlı bir kullanım sağlayan bu çift katlı 24×24, 30×30, 33×33, 24×33 ve 40×40 cm. ölçülerindeki kağıt peçete, estetik bir kullanım sunuyor olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

1/4 katlama dediğimiz model kare şeklindedir ve katlandığı zaman 24×24 peçete 12×12 cm. ebatlarında görünür. 33×33 peçete ise 16,5×16,5 cm. ölçülerinde olacaktır. 40×40 ölçülerinde peçete isterseniz 20×20 ölçüsünde görüntü elde edebilirsiniz.

1/8 katlama modellerinde ise açık hali 24×24 cm. olan kağıt peçeteler 6×12 ölçüsünde, 33×33 cm. kağıt peçeteler 8,25×16,5 cm. ölçülerinde. 40×40 cm. peçete ise 10×20 ölçüsünde olur. Ara ölçü olan 24×33 ölçüsünde garson katlı peçete üretimimiz de mevcuttur. Hem 1/8 hem de 1/16 olarak katlamalı özel peçete üzerine 2-3 renk baskı yaparak siparişlerinizi hazır ediyoruz.

Genelde yurtiçinde tercih edilen ve garson peçete olarak adlandırılan 1/8 katlama modeller kullanılır. Yurtdışında ise genelde 1/4 katlama peçeteler daha çok tercih edilmektedir. Müşterilerimizin taleplerine göre farklı özelliklerde %100 selülozdan imal edilen desenli peçeteler üretmekteyiz. Logo tasarımınıza özel klişe yaptırarak dilediğiniz şekilde baskılı peçetelerinizi üretebiliriz.

Ucuz Baskılı Peçete Toptan

Dispenser peçete avantajlı bir kullanım sunmasının yanı sıra toptan şekilde alındığı takdirde ekonomik bir seçenek olarak göz önünde bulundurulmaktadır. Gıda üretimi yapan restoran zincirlerinde yaygın olarak tercih edilen bu ürünler ekonomik ve avantajlı seçenekler olarak bilinmekte ve üzerinde yer alan baskılar sayesinde mantıklı bir reklam seçeneği olmaktadır. Garson katlama peçeteden farklı olarak masa üzerinde bulunan kutulara konan ve müşterinin çekip aldığı baskılı dispenser peçete ürünümüzü de denemek ister misiniz?

Baskılı peçete makinası aracılığıyla talebe bağlı olarak üretilen bu ürünler, sitemiz güvencesiyle satın alınabilmektedir. İsim baskılı peçete seçeneğiyle özel baskılı peçete taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Baskılı peçete toptan satın alındığında fiyat açısından daha avantajlı olmaktadır. Size özel fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Peçete Fiyatları Toptan

Yazılı peçete, tek katlı ve çift katlı olarak üretilen, 24×24, 30×30, 33×33 ve 40×40 ölçülerinde üretilir ve üzerinde sizin logonuz ve isminiz yer alır. Birçok farklı çeşit ile üretilmekte olan baskılı peçete fiyatlarımız kağıt ebadına, baskı renk sayısına ve kağıt gramajına göre değişmektedir. Baskılı peçete fiyatları, 2023 yılında 120 ₺ ile 540 ₺ arasında değişmektedir. Üretim adedi de baskıdaki renk sayısına göre belirlenmektedir. Tek renk baskıda en az 30 koli üretim yapmaktayız.

Ürünlerin üretimi esnasında kullanılan hammaddeler ya da peçete üzerinde bulunan baskı gibi birçok farklı etken fiyatların değişmesine neden olabilir. Doğum günü, düğün, nişan ve organizasyon gibi özel günlerinizde davetlilere özel bir sunum yaratmak için, baskılı peçetelerinizi isimli ve logo yazılı olarak yaptırabilirsiniz. Ayrıca farklı tek kullanımlık ürünlerle firmanızda kurumsallığınızı yansıtabilirsiniz. Baskılı peçete fiyatları toptan daha uygun olmaktadır.

Baskılı Peçete Üreticileri : Diyaroğlu

İsimli peçete, başarılı bir reklam stratejisi uygulamak isteyen tüm firmalar tarafından tercih edilmesi gereken bir üründür. Kaliteli bir kullanım sunan bu ürünler cafe, otel, restaurant gibi işletmelere büyük bir itibar sağlamaktadır. Kişiye özel basılan bu peçeteler firmanızın tanıtımını kolay ve ucuz yoldan yapmanıza olanak sağlar ve müşterilerinize kurumsal bir işletme olduğunuzu bir kez daha göstermiş olursunuz.

En çok merak edilen konulardan birisi de peçete katlama şekilleridir. Peçete katlama modelleri arasında en popüler olan garson peçetelerdir. Sizler de Youtube üzerinden peçete katlama modelleri ile ilgili videolar izleyebilir, bizlerden aldığınız peçeteleri farklı şekillerde katlayarak misafirlerinize harika sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün, nişan ve organizasyonlarınız için de baskılı peçete tercih edebilirsiniz. Nişan ve söz davetlerinizde misafirlerinize hoş bir sunum gerçekleştirmek isterseniz, gerek kahvenin yanına, gerekse yemek sırasında, üzerinde sizin isminizin basılı olduğu bu nişan ve düğün davet peçetelerini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca baskılı peçete haricinde ürettiğimiz çatal bıçak kılıfı, ambalaj ve kese kağıdı, stick tuz, pizza baharatı, yemek ve ikram seti ve stick şeker gibi baskılı, tek kullanımlık restaurant, otel ve cafe malzemelerine de Ürünlerimiz kategorisine girerek göz atabilirsiniz.

Baskılı Peçete Kullanım Alanları

Baskılı peçete nerelerde kullanılır? Günümüzde baskılı peçeteler farklı pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle paket servisi alan işletmeler için müşterilerine daha iyi bir şekilde hitap edebilmeleri adına iyi bir seçenektir. Baskılı peçete düğünlerde, nişanlarda da kullanılabilmektedir. O güne özel olacak şekilde baskı yaptırılabilir. Siyah baskılı peçete, logo baskılı peçete, renkli baskılı peçete, isim baskılı peçete gibi tüm konularda bizleri tercih edebilirsiniz. Ankara, İstanbul, Antalya, Samsun gibi Türkiye’nin tüm illerine yönelik baskılı peçete üretimi yapabilmekteyiz. Baskılı ıslak mendil ihtiyaçlarınız için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Baskılı peçeteler hangi ebatlarda üretiliyor?

Logo baskılı peçete seçeneklerimiz 24×24, 30×30, 33×33, 24×33 ve 40×40 cm.’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN