+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Tek Kullanımlık Stick Tuz

Logo Baskılı Kare Tuz - Stick Tuz

Tek Kullanımlık Baskılı Stick Tuz


Ürün Adı :
 İyotlu Stick (Fişek) Tuz

Dış Ambalaj : Sülfit – Kuşe

Ürün Gramaj : Net 1 gr.- 1,5 gr.

Koli : 24 Adet PVC Kavanoz – Çuval İçine Dökme

Baskı : 1-4 Renk Firma Baskılı

phone call      whatsapp      instagram

Restoran ve yemek sektörü içinde iseniz paket servislerinizde hizmet kaliteniz oldukça önemlidir. Firmanıza gelecek müşterilerin yanı sıra paket servis de sizin için oldukça önemli olacaktır. Gönderdiğiniz siparişlerin yanında sadece tuz bile eksik kalmış ise müşteri memnuniyetiniz düşecektir. Tek kullanımlık küçük paketlerdeki servis tuzları ile firmanızın reklamını ve tanıtımını yaparken, diğer yandan da müşterilerinize hijyen çerçevesinde bir hizmet sunacaksınız.

baskılı stick tuz

Bunun yanında internetten alışveriş yaparsanız kredi kartınıza taksitli olarak da alabilirsiniz. Tek başına düşündüğünüz zaman oldukça ucuz olan iyotlu stick tuzlar genele bakıldığı zaman müşteri memnuniyetinizi oldukça arttırıcı unsurlar arasında yer almaktadır. Yakın zamanda hizmete girecek olan firma baskılı stick şeker ve esmer toz şeker üretimimiz ile de taleplerinizi karşılamaya devam edeceğiz.

Paket servisinizde peçete, kürdan ve ıslak mendil yanında el değmeden otomatik makinalarla üretilen baskılı küçük paket tuz oldukça önemlidir. Stick tuz gramajın yanında çoklu alımlarda da fiyatı oldukça uygun olmaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun olan stick tuzların 1 gr. standart gramajlı küçük ebatlarda olanları genelde lokanta ve restaurantlar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda uygun kampanya ve fırsatları takip ederek ücretsiz kargo veya fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Firmanıza özel baskılı stick tuz üretimimiz de mevcuttur. Bilgi almak için bizleri arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Stick tuz özellikle gıda üretimi yapan işletmeler için en önemli ihtiyaçların arasında yer almaktadır. Eğer siz de gıda üretimi yapan bir işletme iseniz ve müşterilerinize kendilerini özel hissettirmek istiyorsanız bu gibi küçük poşet tek kullanımlık tuzlardan yana tercih yapabilir ve üzerinde yer alan baskılar sayesinde kendinize ait reklam stratejisi ele alabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Küçük Paket Stick Tuz

Kaliteli tek kullanımlık tuz paketleri markanıza duyulan itibarın artmasını sağlayacak ve bu gibi etkenler dolayısıyla potansiyel müşterileriniz düzenli müşterileriniz haline gelecektir. Üretimi esnasında birçok farklı etkene dikkat edilen bu sebeple oldukça avantajlı bir kullanım sunan kaliteli baskılı küçük poşet tek kullanımlık tuzlar hijyenik bir kullanım sunuyor alması sebebiyle de tercih edilir.

Baskılı Küçük Poşet Tek Kullanımlık Stick Tuz Toptan

Toptan şekilde tercih edebileceğiniz böylelikle işletmeniz için çok daha ekonomik bir seçenek haline gelecek olan baskılı küçük poşet tek kullanımlık tuz paket servis yapan işletmeler tarafından da işlevsel ve pratik bir kullanım sunmaktadır. Yemeklerin tuz ihtiyacını karşılayacak olan bu ürünler oldukça pratiktir.

Baskılı Tek Kullanımlık Stick Tuz Fiyatları

Paket tuz fiyatları çeşitli etkenler dolayısıyla değişkenlik gösterse de ekonomik bir seçenek olması sebebiyle yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu sayede tuz üzerine yer alabilen baskı farklı logo ve görselleri yer vermekte böylelikle her zaman reklamınızı yapabilecek bir araç kullanmanız mümkün hale gelmektedir. PVC kavanozlar ve çuvala dökme olarak ürettiğimiz tuz fiyatları arasında fark vardır. Ayrıca paket içerisinde yer alan tuz miktarı az da olsa fiyatta değişiklik yaratacaktır. Minimum sipariş adedi ürün paketi üzerindeki baskı renk sayısına göre değişmektedir.

Baskılı Küçük Poşet Tek Kullanımlık Stick Tuz Üreticileri : Diyaroğlu

Baskılı servis tuz ürünlerinin üretimi esnasında dikkat edilen birçok farklı etken olduğunu dile getirmek mümkündür. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ve özellikle gıda işletmeleri açısından oldukça başarılı bir kullanım sağlayan baskılı küçük poşet tek kullanımlık stick tuz, birçok farklı avantaj sağlamakta ve böylelikle yaygın olarak tercih edilmektedir.

Lokanta ve restaurantlarda evlere paket servis gönderen işletmelerin kullandığı vazgeçilmez bir üründür. Ayrıca tek kullanımlık plastik yemek ve ikram seti üreticileri de fiyatının ekonomik olması sebebiyle genelde standart baskılı stick tuz kullanırlar. Baskılı kare tuz ürününe göre fiyatı çok daha ekonomiktir. Firmanıza özel logo baskılı şekilde de üretebiliriz. Böylece müşterilerinize kurumsal bir hizmet sunabilirsiniz. Klişeniz bize ulaştıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde ürünleriniz hazır olur. Bizlere logo ve baskısı yapılacak tüm bilgiyi aktarmanız ve paket içerisinde kaç gram ürün istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Ayrıca cafe ve otel ambalaj malzemeleri üretimi de yapmaktayız. Logolu stick şeker, çatal kaşık kağıdı, kolonyalı mendil, baskılı peçete ve diğer tüm ürünlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM

 1. Derin dedi ki:

  Logo lu 200.000 adet iki farklı firma için stick seker talebi vardır. Bu konu ile ilgili fiyat teklifi rica ederim.

 2. Hamarat dedi ki:

  Peçete tuz kagit baskılı poşet çanta poşet baskılı kurdan ıslak mendil için fiyat alabilir miyim

 3. Havuzbaşı Restaurant dedi ki:

  stick fişek şeker ve tuz fiyatlarınız nelerdir 100.000 ve 250.000 için gönderirseniz seviniriz. Havuzbaşı Cafe&Restaurant

 4. Cemil özer dedi ki:

  Baskılı şeker ve kürdan ortalama akıl 3000 ila beş im adet her ikisi dende bi fiyatlandırma yaparmısın bir meşhur sivaslı Yücel usta

 5. Servet dedi ki:

  Mrb. 150.000-250.000 adet stick şeker için fiyat alabilimiyim

 6. Doğan ARDA dedi ki:

  KONU : Stick şeker paketlenmesi adımıza baskı yapılacak şekerini biz vereceğiz anbalaj ve kutu size ait olup kutulara dolmuş şekilde bir yapımı olacak böyle bir çalışmanın toplam bir fiatını istiyeceğim saygılar
  Miktar denemedir 1ooooo adetlik

 7. Abdullah dedi ki:

  Logolu 700.000 adet tuz.500.000 adet şeker dikey.500.000 adet ıslak mendil kare .
  Logosuz 1000.000 adet tuz.1000.000 adet şeker 1000.000 pipet 100.000 adet kurdan siparişlerimiz var .bunlar hakkında fiyat listenizi e mail olarak alabilirmiydik.iyi günler

 8. Atilla dedi ki:

  Stick tuz fiyatları yazarmısınız

 9. Pınar dedi ki:

  Ufak tek kullanımlık tuz en az üretim ne kadar ve manisaya gönderiyormusunuz

 10. Uğur dedi ki:

  Stick ve kare tuz fiyatları nedir?

 11. Algül Ambalaj dedi ki:

  Stick tuz firmaya özel logo baskılı yapıyormusunuz?

 12. Oda Pazarlama dedi ki:

  Baskılı tuz ve şeker fiyatları nedir

BİR YORUM YAZIN