+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskısız Kare Kağıt Peçete Üretimi

PxoJzT3

Boy : 25 x 25 ve 30 x 30

Katlama Şekilleri : 1/4 Kare Katlı Servis Peçetesi

Kağıt : Extra Beyaz, Eko Beyaz, Esmer, Sert ve Yumuşak Kağıtlar

Paket : 50’lik – 60’lık – 70’lik – 80’lik – 100’lük Peçete

Koli : 50 adet Paket

phone call      whatsapp      instagram

BASKISIZ KARE KAĞIT PEÇETE

Restaurant, lokanta, cafe ve otel gibi mekanlarda kullanılan üzeri baskısız kare kağıt peçete imalatımız mevcuttur. İsteğe göre paket içerisinde 50-100 adet arası desenli kağıt peçete bulunmaktadır. Tercihinize göre sert ve yumuşak, esmer ya da beyaz kağıt kullanılmaktadır. Tek kat ve çift kat kağıtlar kullanılarak üretilen ve baskılı peçete ürününe göre fiyat olarak daha ekonomik olan kağıt peçete ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Markalarımız : PETEK, BONCUK, PELÜX

Katlama yöntemleri olarak baskılı 1/8 tekniği ile katlanan garson katlama peçete ürünümüzü de denemek ister misiniz?

Baskısız Kağıt Peçete

Peçete yemek yerken giysiyi korumak ya da yemek sonrası ağzınızı silmek gibi pek çok farklı etken dolayısıyla kullanılan bu sebeple gıda üretimi yapan işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilen hijyen ürünlerinden biridir. 

Kağıt Peçete Üretimi

Servis peçetesi olarak da ele alınan ve kullanılmasıyla birlikte pek çok farklı avantaj sağlayan bu ürünler özellikle gıda üretimi gerçekleştiren restoran gibi işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. hijyen ürünlerinden biri olarak bilinen ve kullanılmasıyla birlikte kısa süre içerisinde hijyen sağlayan pratik bir ürün olarak ele alınabilecek olan baskısız kare kağıt peçete üretimi her geçen gün gelişen teknolojiler sayesinde daha kaliteli hale gelmektedir

Baskısız Kare Peçete Toptan

Peçete olarak bilinen bu ürünler toptan şeklinde alındıkları takdirde çok daha ekonomik fiyatlar ile satın alınmakta böylelikle kullanım ile birlikte var olan avantajların sayısının arttığı bilinmektedir. İşletmeler için oldukça önemli bir ürün olarak göz önünde bulundurulması gereken ve pratik bir şekilde hijyen sağlayan bu ürünler toptan şekilde satın alındıkları takdirde uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

Baskısız Kağıt Peçete Fiyatları

Peçete fiyatları ürünlerin tasarımına ya da üretimleri esnasında kullanılan hammaddelere göre değişmekte ve böylelikle değişen fiyat aralıklarında kullanıcıyla buluşturmaktadır. ekonomik olarak mantıklı bir seçenek olması sebebiyle tercih edilen bu ürünlerin üretimi esnasında dikkat edilen birçok farklı etken olduğunu dile getirmek mümkündür.

Baskısız Kare Peçete Üretimi

Kare peçete üretimi esnasında dikkat edilen etkenler kullanım esnasında herhangi bir problem yaşamanızı sağlamakta böylelikle kaliteli baskısız kare peçeteler sayesinde markanıza duyulan itibar artmaktadır. işlevsel bir kullanım sunmasının yanı sıra birçok farklı modele sahip olan bu ürünler arasından talep ettiğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. asef dedi ki:

  Yorumunuz salam peçete fiyatı ilgilgili yazıram

 2. serkan almaz dedi ki:

  Merhaba 25×25 kare katlı servis peçetesi 1/4
  Tekrenk logo baskılı 5000 paket 100 lü fiyat alabilirmiyim

 3. Hüseyin dedi ki:

  En ucuz atmalık dökme pecete fiyatlarınız nedir

 4. Hüseyin dedi ki:

  Dökme pecete fiyatlarınız nedir

 5. Mehtiyildiz dedi ki:

  300 adet 100 lük paket fiyat alabilirmiyim bilirmiyim

 6. Levent dedi ki:

  21cm rulo pecete 3 veya 4 kilo fiyat nedir ayda 10 koli büyük 10 koli küçük tuvalet isletiyorum teşekkür ederim

 7. ugur dedi ki:

  100 lük peçete fiyat alabilirmiyim toptan

 8. Davut dedi ki:

  100lük peçete pakete 50 tane peçete fiyat ala bilirmiyim

 9. ÖMER dedi ki:

  25X25 Ebadında fiyat listesi alabilir miyim Lütfen

 10. Anıl dedi ki:

  Fiyat

BİR YORUM YAZIN