+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

İKRAM VE YEMEK SETLERİ

İkram setleri, günümüzde firmalar için bir zorunluluk, tüketiciler içinde önemli bir ihtiyaç konumundadır. Eskiden, şimdiye nazaran bu kadar yaygın olmayan, bütün firmalar tarafından kullanılmayan ikram ve yemek setleri, şimdi bir gereklilik sonucu her firmada, küçük işletmelerde bile zorunlu bir ihtiyaç olarak kullanılmaktadır.

TEK KULLANIMLIK PLASTİK İKRAM VE YEMEK SETLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram


Tek Kullanımlık İkram ve Yemek Setleri

Hijyen koşulları ve pratik kullanımı açısından büyük kolaylık sağlayan ikram ve yemek setleri, otobüs, lokanta, restoran gibi işletmelerde kullanılmaktadır. Otobüs firmaları lokantalar ve restaurantlar için ikram seti, bir yolculuk veya yemek sırasında ihtiyaç duyulacak malzemelerin, hijyenik koşullarla ve tek kullanımlık şekilde paketlenerek kullanıma sunulmasıdır. Ramazan ve mevlitlerde de bolca tercih edilen bu ürün son zamanlarda restoran ve seyahat firmaları tarafından da sıkça kullanılmaktadır.

ikram ve yemek setleri
İkram ve yemek setleri tek kullanımlık plastik çatal kaşık bıçak

Bu malzemeler ise, peçete, kolonyalı mendil, tuz, şeker, karıştırıcı, baharat, çatal, kaşık gibi malzemelerdir. Kullanım yerine göre farklı paketlemeler yapılmaktadır. Bir otobüs yolculuğu sırasında, ikram yapılırken verilen sette, peçete, kolonyalı mendil, karıştırıcı, şeker bulunmaktadır. Bir lokantada yemek yerken verilen sette ise, peçete, kolonyalı mendil, tuz, baharat, çatal, kaşık gibi malzemeler bulunmaktadır.

Plastik çatal kaşık yemek setleri hem firmalar hem de tüketiciler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanında hijyenik koşullar sağlaması da ikram ve yemek setlerinin ayrı bir özelliğidir.

Ucuz İkram ve Yemek Setleri

İkram setleri restoranlarda, kafe ve publarda, yani yiyecek hizmeti veren firmalarda yaygın olarak kullanılan ve çeşitli setlerden oluşan ambalaj ürünleri olarak bilinmektedir. Uygun fiyatları ve toptan alınabiliyor olması gibi özellikleri sebebiyle yaygın olarak tercih edilen, işlevsel ürünlerden oluşan yemek ikram setleri her geçen gün daha fazla firma tarafından tercih edilmektedir.

DSCF0912
Paket Servis Yemek Seti

Kaliteli ve Ekonomik İkram ve Yemek Setleri

Plastik çatal bıçak seti gibi farklı ürünlerden oluşan ve yalnızca restoranlarda fiziki olarak hizmet veren değil paket servisi yapan işletmeler tarafından da tercih edilen ikram setleri oldukça işlevsel bir kullanım sunmakta ve kullanılmaları ile birlikte pek çok farklı avantaj meydana getirmektedir. Malzeme, renk ve tasarım çeşitliliğine sahip olan bu ürünler sayesinde avantajlı bir kullanım sunmak mümkün hale gelmektedir.

4’lü – 5’li – 6’lı – 7’li ve 8’li Yemek İkram Setleri

Tek kullanımlık ikram seti avantajlı bir ürün olmasının yanı sıra hijyenik olarak da mantıklı bir seçenek olması ve bu sebeple yalnızca fiziki olarak hizmet veren restoranlar tarafından değil paket servisi yapılan işletmeler tarafından da tercih edilmesi birçok farklı çeşit ile üretiliyor olmasını sağlamıştır. Toptan şekilde sipariş verebileceğiniz yemek ikram setleri ekonomik bir seçenek isteyenler için en uygun alternatiflerden biridir.

Yemek İkram Setleri Fiyatları

İkram ve yemek setleri üreticileri tarafından üretilmekte olan ve tek kullanımlık bir kullanım sunan ikram setleri içerisinde pek çok farklı ürüne yer vermektedir. Genellikle plastik çatal ve kaşıklardan oluşan yemek servis seti pratik bir kullanım sunmakta böylelikle paket servis için de uygun bir hizmet haline gelmektedir. İçerisindeki ürün sayısı ve kalitesine göre fiyatlar belirlenir. Mesela içerisinde plastik çatal, kaşık, bıçak, ıslak mendil, stick tuz, kürdan ve set peçetesi bulunan bir yemek servis setinde çatal kaşık kalitesi eko olursa fiyat daha ucuz olacaktır.

Malzemeler lüks, yani en az 2,8 gr. plastik malzemelerden üretilirse fiyat bir tık daha yüksek olur. Ama doğa dostu kraft dış ambalaj ve içerisinde tahta çatal, tahta kaşık, tahta bıçak kullanılırsa fiyatlar daha da yükselir. Set fiyatları, setin içerisindeki peçetenin tek kat ve çift kat olması, tuzun stick veya kare tuz olmasına göre, dış ambalaj olan OPP jelatinin baskılı olup olmamasına göre de, kısacası bir çok etkene göre belirlenir.

Plastik Yemek İkram Setleri Üreticileri

Yemek seti plastik malzemeden üretilir ve genellikle tek kullanımlık olmak üzere paketlenir. Üretim esnasında dikkat edilen faktörler kullanım esnasında meydana gelebilecek problemleri ortadan kaldırır ve böylelikle kaliteli bir kullanım mümkün hale gelir. Pek çok etken dolayısıyla tercih edilmekte olan yemek ikram setleri firmaların reklamı konusunda da oldukça başarılı bir strateji olarak ele alınmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. yavuz dedi ki:

    ikram setleri otobüs firması için minimum kaç adet üretiyorsunuz?

  2. Tarık Güngör dedi ki:

    6’lı yemek seti ücreti nedir? Peçete mendil tuz kürdan çatal bıçak olacak.

BİR YORUM YAZIN