+90 212 553 15 51

Sosyal Medyada Biz}

İKRAM VE YEMEK SETLERİ

İkram ve yemek setleri, günümüzde firmalar için bir zorunluluk, tüketiciler içinde önemli bir ihtiyaç konumundadır. Eskiden, şimdiye nazaran bu kadar yaygın olmayan, bütün firmalar tarafından kullanılmayan ikram ve yemek setleri, şimdi bir gereklilik sonucu her firmada, küçük işletmelerde bile zorunlu bir ihtiyaç olarak kullanılmaktadır.

 

Hijyen koşulları ve pratik kullanımı açısından büyük kolaylık sağlayan ikram ve yemek setleri, otobüs, lokanta, restoran gibi işletmelerde kullanılmaktadır. Otobüs firmaları lokantalar ve restaurantlar için ikram ve yemek setleri, bir yolculuk veya yemek sırasında ihtiyaç duyulacak malzemelerin, hijyenik koşullarla ve tek kullanımlık şekilde paketlenerek kullanıma sunulmasıdır.

 

çatal 21

 

Bu malzemeler ise, peçete, kolonyalı mendil, tuz, şeker, karıştırıcı, baharat, çatal, kaşık gibi malzemelerdir. Kullanım yerine göre farklı paketlemeler yapılmaktadır. Bir otobüs yolculuğu sırasında, ikram yapılırken verilen sette, peçete, kolonyalı mendil, karıştırıcı, şeker bulunmaktadır. Bir lokantada yemek yerken verilen sette ise, peçete, kolonyalı mendil, tuz, baharat, çatal, kaşık gibi malzemeler bulunmaktadır.

 

İkram ve yemek setleri hem firmalar hem de tüketiciler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanım kolaylığı sağlamasının yanında hijyenik koşullar sağlaması da ikram ve yemek setlerinin ayrı bir özelliğidir.

15 Nisan 2017
2.892 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. yavuz diyor ki:

    ikram setleri otobüs firması için minimum kaç adet üretiyorsunuz?

  2. Tarık Güngör diyor ki:

    6’lı yemek seti ücreti nedir? Peçete mendil tuz kürdan çatal bıçak olacak.

BİR YORUM YAZIN