+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Kağıt ve Jelatinli Kürdan

Gıda ürünlerinin satışı veya hizmet sebebiyle dağıtılması amacıyla gereken tek kullanımlık ambalajlı ürünler, hijyen ve kullanım rahatlığı açısından tercih edilmeye başlamıştır. Bu ürünlerin dış kısımları hijyen açısından kağıt, plastik veya jelatinli kürdan da jelatin gibi malzemelerle kaplanır. Kalitenin ve hijyenin ön plana çıkmasında büyük rol oynayan baskılı tek kullanımlık ürünler ile firmanızı daha gösterişli hale getirmek sizlerin elinde.

Böylece yüzlerce kişinin ortak kullandığı alanlarda hijyenik kalabilir. Ayrıca bu ambalajlara firmalar kendi reklam, adres veya logolarını yazdırarak reklam işlerini de oldukça ucuza getirme imkânı bulurlar. Ambalajlı kürdan, jelatinli kürdan, baskılı peçete, tekli ıslak mendil, hamburger kağıdı ve ambalaj kağıdı bu tür ürünlere örnek olarak verilebilir.

phone call      whatsapp      instagram

Jelatinli Kürdan

Bu şekilde ambalajlanan ürünler, malzeme israfının da önüne geçmektedir. Örneğin bir lokantadaki müşteriler, ambalajlı ürünleri istedikleri kadar fazladan alıp kullanabilecekleri halde genelde ambalajın psikolojik etkisi ile ihtiyaçları kadar almaktadırlar. Bir günde yüzlerce müşterinin girip çıktığı bir lokantada sırf bu yolla yapılan tasarruf inanılmazdır.

Ambalajlı Kürdan

Mekânı bu ambalajlı kürdan ve diğer ürünler daha kaliteli bir yer olarak gösterir. Pipet veya kürdanların üzerlerine çeşitli süsleme amaçlı desen veya resimlerle yine firma bilgileri basılabilir. Bu tür ürünler baskılı olarak adlandırılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Angola Ticaret dedi ki:

    jelatin dış kabına kırmızı baskılı olarak toothpick yazılı halde kürdan almak istiyoruz. fiyat ve teslim günü bilgisi yazarmısınız

BİR YORUM YAZIN