+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

HİJYEN İLE KALİTENİN BİRLEŞMESİ

İnsanların kullandıkları paket ürünlerin hemen hemen yarısı kuru yarısı sıvı veya akıcı olarak paketlenmektedir. Bu ürünlerin paketlenmesinde el değmeden üretilip paketlenmesi gerekmektedir. Bu gereksinimlerin karşılanması için günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş makineler ile yapılmaktadır. Restoran veya kafelerde önümüze gelen küçük paketlerde bulunan ketçap benzeri ürünler bu paketleme işlemlerinden geçirilmiş ve yapılmıştır. Özellikle bu durumlardan fast food firmaları faydalanmaktadır.

 

Faaliyetlerini yürüten sıvı gıda ve kozmetik dolum firmaları ile birlikte insanların Modern kalitelerde üretildiği dolum makineleri ile birlikte dolum hassasiyeti ve hızlı şekilde doldurulması önemli bir avantaj haline gelmiştir. Makineler ile birlikte dolumların yapılmasından doğan hataları en az seviyede ayarladığından dolayı geniş bir yere sahip olmuştur ve seri şekilde hizmetini yürütmüştür.

 

sivi-dolum-urunleri

 

Fakat kullanılan makinelerde dolumları gerçekleştiren durumlara göre patlayıcı ya da benzeri ortamlardan uzak tutulması ve dikkatli olunması gereken eşyalarda kesinlikle exproof tip bunun yanında ATEX onaylı çözümler üreterek riski ve hatayı en az seviyeye indirmek gerekmektedir.

Diyaroğlu Paketleme her türlü sıvı gıda, kozmetik ve medikal ürünlerin dolumu konusunda çözümler sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Ceyhun dedi ki:

    Mendil fiyatları hakkında bilgi verir misiniz

  2. Perla Ambalaj dedi ki:

    Peçete fiyatları mail atınız lütfen.

BİR YORUM YAZIN