+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

HİJYEN İLE KALİTENİN BİRLEŞMESİ

Hijyen Konusunun Önemi

İnsanların kullandıkları paket ürünlerin hemen hemen yarısı kuru yarısı sıvı veya akıcı olarak paketlenmektedir. Bu ürünlerin hijyen çerçevesinde paketlenmesinde el değmeden üretilip paketlenmesi gerekmektedir. Baskılı ıslak mendil, tek kullanımlık ambalaj ve kese kağıtları gibi hijyen gereken durumlarda kullanılan ürün üretimi yapmaktayız.

Bu gereksinimlerin karşılanması için günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş makineler ile yapılmaktadır. Restoran veya kafelerde önümüze gelen küçük paketlerde bulunan ketçap benzeri ürünler bu paketleme işlemlerinden geçirilmiş ve yapılmıştır. Özellikle bu durumlardan fast food firmaları faydalanmaktadır.

phone call      whatsapp      instagram
stick tuz
stick tuz

Sıvı Gıda Dolumu Yapan Firmalar

Faaliyetlerini yürüten sıvı gıda ve kozmetik dolum firmaları ile birlikte insanların Modern kalitelerde üretildiği dolum makineleri ile birlikte dolum hassasiyeti ve hızlı şekilde doldurulması önemli bir avantaj haline gelmiştir. Makineler ile birlikte dolumların yapılmasından doğan hataları en az seviyede ayarladığından dolayı geniş bir yere sahip olmuştur ve seri şekilde hizmetini yürütmüştür.

Hijyen
hijyen ve önemi

Fakat kullanılan makinelerde dolumları gerçekleştiren durumlara göre patlayıcı ya da benzeri ortamlardan uzak tutulması ve dikkatli olunması gereken eşyalarda kesinlikle exproof tip bunun yanında ATEX onaylı çözümler üreterek riski ve hatayı en az seviyeye indirmek gerekmektedir.

Diyaroğlu Paketleme her türlü sıvı gıda, kozmetik ve medikal ürünlerin dolumu konusunda çözümler sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Ceyhun dedi ki:

    Mendil fiyatları hakkında bilgi verir misiniz

  2. Perla Ambalaj dedi ki:

    Peçete fiyatları mail atınız lütfen.

BİR YORUM YAZIN