+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Tek Kullanımlık Ketçap Mayonez, Zeytinyağı Fiyatları

Tek Kullanımlık Ketçap Mayonez

Restoran işletmelerinde özellikle de fast food işletmelerinde paket servis oldukça önemlidir. Müşteri kaybı yaşamamanız için paket servis hizmetlerinizi ön planda tutmalısınız. Peçete, baskılı ıslak mendil, kürdan ve ketçap, mayonez gibi malzemelerinizin eksiksiz olması gerekmektedir. Tek kullanımlık ketçap mayonez ve zeytinyağı dışında bal, nar ekşisi, limon suyu, pekmez gibi stick ve kare sachet ambalajlarda tek kullanımlık olarak üretiyoruz.

TEK KULLANIMLIK SIVI DOLUM ÜRÜNLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram

Paket servisiniz için baskılı tek kullanımlık ketçap mayonez paketleme oldukça önemli olmaktadır. Fast food yiyeceklerinizin yanında oldukça yaygın olarak kullanılan ketçap ve mayonez olmazsa olmazlardandır. Üzerinde sizin logonuz ve bilgileriniz olan tek kullanımlık ketçap ve mayonezler müşterilerinize sunduğunuz kaliteyi oldukça arttırmakta.

tek kullanımlık ketçap mayonez
tek kullanımlık ketçap mayonez zeytinyağı

Ayrıca üzerinde sizin logonuzun olması da firmanızın akılda kalıcılığını arttırmaktadır. İletişim bilgilerinizi tek kullanımlık malzemeler üzerine bırakmanız, müşteriye gidip kullanılmayan malzemelerin sonradan bulunduğunda sizin adınızın da sonradan orada geçmesini sağlamaktadır. Uygun fiyatlar ve kalite ile farkını her daim ortaya koyan Diyaroğlu Paketleme, gıda sektöründe kullanılan tek kullanımlık ketçap, mayonez, zeytinyağı, nar ekşisi, sirke gibi sıvı gıda ürünlerinin paketlenmesinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tek Kullanımlık Zeytinyağı ve Nar Ekşisi

Fast Food sektörünün yanı sıra salata bar hizmeti veriyorsanız salatanız ile birlikte baskılı tek kullanımlık zeytinyağı paketleme göndermek müşteri memnuniyetinizi oldukça arttıracaktır. Zeytinyağı, ketçap ya da mayonez kadar yaygın olmadığı için zeytinyağı göndermek daha dikkat çekici olacaktır. Ayrıca tek kullanımlık malzemelerinizin yüzeylerini başka firmalara reklam olarak vermeniz durumunda hem hizmet kalitenizi artırabilir hem de tek kullanımlık malzemelerinizden para kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Serap dedi ki:

  tekli şampuan ve duş jeli paketlemesi de yapıyor musunuz? yapıyorsanız detaylı bir mail gönderir misiniz?

 2. Free Market dedi ki:

  fiyat listenizi mail olarak alabilir miyim Özgür Şanlı

 3. Veli dedi ki:

  3 adet fast food şubemiz için tek yırtmalık ketçap mayonez ve vereceğimiz özel sos dolumu yaptırmak istiyoruz. 100 er bin adet olacak şekilde kaç koli olacak ve teslimatı nasıl yaptığınız hakkında bilgi veriniz. Yerimiz Ankarada.

 4. Onur dedi ki:

  Tek kullanımlık zeytinyağı ile ilgili adet ve fiyat bilgisi konusunda numuneyi gösterir bir örnek ile beraber mail yoluyla dönüş yapabilir misiniz?

BİR YORUM YAZIN