+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Marka ve Firma Özel Baskılı Tek Kullanımlık Ürünler

Şirketinizi kendi sektöründe popüler hale getirmek, en iyi şekilde tanıtmak ve müşterilerinize sunmak için en özel ürünleri temin etmek adına doğru bir hizmet satın almak istiyorsanız, artık yılların bu alanda deneyimli firması olan bizi seçebilirsiniz. Promosyon ürünü olarak firmanıza özel baskılı tek kullanımlık ürünler ile işletmenize kurumsallık adına çok şey katabilirsiniz.

phone call      whatsapp      instagram

Tek Kullanımlık Ürünler

Kesinlikle sizler için ne denli kusursuz bir destek verdiğimizi de bu sayede anlayacaksınız. Hemen istediğiniz sayı kadar sipariş verebileceğiniz ve uygun bütçeler ayırarak satın alabileceğiniz firma logo ve marka baskılı ürünler almak adına tüm bilgileri de sadece bir tıkla öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızdan telefon ve mail adresimize ulaşabilir, bizleri her zaman ziyaret edebilirsiniz. Ürettiğimiz kolonyalı mendil, yemek ikram setleri, ıslak mendil, peçete, toz dolum ve kaşık çatal bıçak kılıfı gibi tek kullanımlık ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

tek kullanımlık ürünler
tek kullanımlık ürünler

Promosyon Ürünleri

Islak mendil, baskılı peçete, stick şeker ve kese kağıdı gibi firmanıza özel baskılı şekilde ürettiğimiz ürünler ile işletmenizi kısa zamanda binlerce kişiye tanıtabilirsiniz. Bu yönde zengin bir üretim ve ülkenin dört bir köşesine kesinlikle muazzam bir satış hizmeti verdiğimizi de hatırlatalım. Şirketiniz için neden bizi tercih etmeniz gerektiğine dair sorularınızın cevaplarını bulmak adına da referanslarımızın kimler olduğuna göz atabilirsiniz.

Müşterilerimizin yorumları, bu zamana kadar baskılı olarak yaptığımız ürünler ve güncel fiyat listeleri içinde aramalarınızı sonuçlandırabilirsiniz. Bir an önce bizimle temas kurun ve ne kadar güvenilir bir süreci başlattığınızı fark edenler arasında yer alın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. menguc dedi ki:

    2 şubeli restoranım için kolonyalı mendil, peçete ve küçük servis tuz istiyorum. fiyatlandırma çıkartıp halemenguc gmailcom adresine gönderme şansınız varmı

BİR YORUM YAZIN