+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Islak Mendil Üreticileri – Kolonyalı Mendil Firmaları

İstanbul’da faaliyet gösteren ve Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamızın ürettiği tüm ürünleri Ürünler kategorimizden görebilir, taleplerinize göre hizmet alabilirsiniz.

phone call      whatsapp      instagram

Kolonyalı Mendil Üreten Firmalar

Islak mendil özellikle restoran, kafe veya pastane gibi hazır gıdaların yenildiği alanlarda müşterilere tek tek sunulmak amacı ile tekli paketlerde üretilir. Üretilen bu tekli paketler üzerinden sunulacak olan firmanın amblemi ve reklamı yer alarak bu şekilde tasarımı yapılır. Bu sayede hem müşterilerin ellerini temizlemeleri hem de yanlarında bulunduracaklarsa firmanın reklamının yapılması sağlanır.

Islak mendil üreticileri : İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Erzurum, Antalya, Sivas gibi büyük şehirlerdeki restoran, cafe, lokanta, otel, havayolu ve otobüs firmaları öncelikli olmak üzere firmasının reklamını yapmak isteyen herkesin tercih edeceği ıslak mendil ürünlerimiz hakkında bizleri arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

slak mendil kolonyalı mendil

Islak Mendil Üreticileri

Islak mendil firmaları bu konuda talep eden firmaların istedikleri renk ve tasarımda bir mendil kalıbı hazırlayarak buna uygun aynı şekilde istenilen miktarda üretim yaparlar. Mendil içerisindeki koku ve üzerindeki yazılar için talep eden firmanın istekleri göz önünde bulundurularak üretim yapılır. Bu sayede firma müşterilerine yemek sonrasında sunacağı ıslak mendil seçeneğini kendisi belirler.

ıslak mendil üreticileri

Dış kağıt (ambalaj) kalitesi olarak kraft, kuşe, beyaz ve gümüş tripleks olarak adlandırılan polietilenli ürünler kullanılırken, iç mendil olarak spunlace ve nonvowen olarak geçen 12×18 13×18, 14×18 ölçülerinde ürün kullanılır. Dış ambalajında özel isteklerinize göre baskı bulunan hijyenik sulu ve alkolsüz ıslak mendillerin yanısıra, alkollü kolonya içeren kolonyalı mendil ürünlerini de müşterilerinize daha ferah bir hizmet sunmak için kullanabilirsiniz. Islak mendil üreticileri arasında yerini her daim koruyan bir firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

kolonyalı mendil üreticileri

Islak mendil paketi boyutu her firmaya göre farklı şekilde hazırlanabilir. Kullanılacak olan malzemenin kalitesi de farklı mendil seçenekleri arasında değişiklik gösterebilir. Bu açıdan seçilebilecek oldukça fazla ve farklı seçenek bulunur. Firmalar kendi kalitelerine uygun olan ıslak mendil seçeneklerini değerlendirerek taleplerini bu doğrultu da rahatlıkla yapabilirler. Ayrıca bu konudan sonra baskılı ıslak mendil ürünü hakkında yazdığım yazıyı da okuyabilirsiniz.

Islak mendil üreticileri ve ıslak mendil firmaları için bizlere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Asal Matbaa dedi ki:

  100000 adet ıslak mendil için ajans fiyatı almak istiyorum. Mail olarak fiyat listenizi gönderebilirsiniz. Teşekkürler.

 2. Kumru Temizlik dedi ki:

  bebek temizliği için olan üründen üretim veya satış yapıyorsanız toptan fiyat ile çalışma şartları içeren e-mail gönderirseniz seviniriz. Kumru Temizlik Ürünleri Ltd. Şti.

 3. zafer dedi ki:

  ıslak mendil ve kolonyalı mendil arasında fark ne?

 4. Modela dedi ki:

  tek kullanımlık ıslak mendil minimum adet ve teslimat şartları hakkında ön bilgi almak istiyoruz. Aylık 250.000 adet için fiyatlandırma beklemekteyiz. Modela Tourism

BİR YORUM YAZIN