+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

Kaşık, Çatal ve Bıçaklar İçin Baskılı Kuşe Kılıf Çeşitleri

Yemek üzerine hizmet veren bir iş yeriniz varsa, sizi tercih eden müşterilerinizin memnun kalması öncelikli hedefiniz olmalıdır. Tabi bunun için pek çok detayı göz önünde bulundurmalı ve kısa süre içerisinde eksiklerinizi temin etmelisiniz.

 

Özellikle yemek yeme zamanlarında kullanılacak malzemeler ve daha da ötesi bunların sunumuna da ayrıca özen göstermelisiniz. Firmamız, bünyesinde verdiği hizmetlerle bu beklentilerinizi gidermeniz için yardımcı olmaktadır. Yüksek teknolojik özelliklere sahip üretim tesislerimizde siz değerli müşterilerimize baskılı çatal kaşık bıçak kılıfı (Kağıdı) imalatında bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Restoran, cafe, otellerin yemek servis edilen yerleri için çatal bıçak ve kaşıkların içerisine konduğu, üzerinde firmanızın baskısı bulunan 80-100 gr. kuşe kağıt ile elit bir görünüme sahip olmanızı sağlayan bu ürünümüzü denemek ister misiniz?

 

Üzerinde hem şirketinizin logosu hem de sloganı ile birlikte olması istediğiniz bilgiler için eşsiz bir tasarım ve işçilikle ihtiyaçlarınızı giderebileceğinizi de söyleyelim. Kalitesini bütçenize uygun bir biçimde belirleyeceğiniz böylesine elit baskılı kılıf için artık başka bir adres aramaya da gerek duymayacaksınız.

 

Ülkemizin neresinde olursanız olun örnek çalışmalarımızı portalımız da inceleyebilir, yetkili personellerimizle temas kurabilir ve anında siparişlerinizi özel indirimlerden yararlanarak verebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Cem dedi ki:

    50.000 adet çatal bıçak kılıfı için ödeme şartlarını da içeren bir bilgi alabilir miyim

BİR YORUM YAZIN