+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Kuşe Kılıf Çeşitleri (Kaşık Çatal Bıçaklar İçin)

Yemek üzerine hizmet veren bir iş yeriniz varsa, sizi tercih eden müşterilerinizin memnun kalması öncelikli hedefiniz olmalıdır. Tabi bunun için pek çok detayı göz önünde bulundurmalı ve kısa süre içerisinde eksiklerinizi temin etmelisiniz. Çatal kaşık ve bıçak ürünlerinizin içerisine konduğu kuşe kağıttan imal edilen kılıf çeşitleri haricinde körüklü olarak sülfit ve şamua kağıttan üretilen çatal bıçak kağıtları da üretiyoruz. Baskılı ve 4 renge kadar baskı bulunan kağıt çatal kaşık kılıfı ürünümüzü denediniz mi?

körüksüz çatal bıçak kağıdı


Kılıf çeşitleri
phone call      whatsapp      instagram


Çatal Bıçak Kılıf Çeşitleri

Özellikle yemek yeme zamanlarında kullanılacak malzemeler ve daha da ötesi bunların sunumuna da ayrıca özen göstermelisiniz. Firmamız, bünyesinde verdiği hizmetlerle bu beklentilerinizi gidermeniz için yardımcı olmaktadır. Yüksek teknolojik özelliklere sahip üretim tesislerimizde siz değerli müşterilerimize baskılı çatal kaşık kağıdı imalatında bulunduğumuzu belirtmek isteriz. Restoran, cafe, otellerin yemek servis edilen yerleri için çatal bıçak ve kaşıkların içerisine konduğu, üzerinde firmanızın baskısı bulunan 65-85 gr. kuşe kağıt ile elit bir görünüme sahip olmanızı sağlayan bu ürünümüzü denemek ister misiniz?

Ucuz Baskılı Çatal Kaşık Kağıdı Toptan

Üzerinde hem şirketinizin logosu hem de sloganı ile birlikte olması istediğiniz bilgiler için eşsiz bir tasarım ve işçilikle ihtiyaçlarınızı giderebileceğinizi de söyleyelim. Kalitesini bütçenize uygun bir biçimde belirleyeceğiniz böylesine elit baskılı kılıf çeşitleri için artık başka bir adres aramaya da gerek duymayacaksınız. Daha uygun fiyatlı bir ürün isterseniz körüklü çatal kaşık bıçak kağıdı da tercih edebilirsiniz.

Ülkemizin neresinde olursanız olun, ürettiğimiz stick şeker, peçete, tek kullanımlık pizza baharatı, kese kağıdı ve ıslak mendil gibi ürünlerde de örnek çalışmalarımızı sitemizde inceleyebilir, yetkili personellerimizle temas kurabilir ve anında siparişlerinizi özel indirimlerden yararlanarak verebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Cem dedi ki:

    50.000 adet çatal bıçak kılıfı için ödeme şartlarını da içeren bir bilgi alabilir miyim

BİR YORUM YAZIN