+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Garson Katlama Peçete Fiyatları

Lokanta, kafe, restoran işletmeciliklerinde müşterilerine her yönden kusursuz bir hizmet vermek son derece önemlidir. Dolayısı ile onların kullanması için sunduğunuz tüm malzemelerinde hem kaliteli hem de etkili olması gerekmektedir. Kare şeklinde, 1/4 olarak bilinen kağıt peçete üzerine yapılan baskı ile firmanızın kalitesini ön planda tutabilirsiniz. Garson katlama peçete fiyatları ise 1/8 katlama olarak bilinen, tek katlı ve çift katlı peçete üzerine de tek veya 2 renk baskı ile uygun şekilde firmamızdadır.

phone call      whatsapp      instagram
garson katlama peçete fiyatları

Garson Katlama Peçete Üreticileri

Sizlerde başarılı ve sorunsuz bir şekilde tüm baskılı ürün çeşitlerini yaptırmak ve sonuç almak adına bizimle süreci başlatabilirsiniz. Şirketimizin sizlere sunduğu ürün gamından olan garson katlama peçete işinde tam da istediğiniz işlere imza atmaktayız. Farklı boyut ve yüksek kalite standartlarıyla renk ve baskı çeşitliliğini de elde edebileceğiniz en uygun baskılı peçeteler için bundan böyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi seçebilirsiniz. Üstelik istediğiniz sayıda bir sipariş verebilme ve tam zamanında teslim alabilme gibi sizi mutlu kılacak faktörleri de sadece şirketimizle değerlendirebilirsiniz. Garson katlama peçete fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz.

garson katlama peçete
Garson katlama peçete

Ucuz Garson Katlama Peçete Nereden Alınır?

Ekonomik bir peçete isterseniz talebinize göre fiyat çalışması yapabiliriz. Çift katlı bir peçete yerine tek katlı olarak uygun fiyata garson katlı baskısız kağıt peçete üretimi de yapıyoruz. Ayrıca baskılı ve baskısız seçenekleri aynı fiyat. Bizi seçen ve doğru adım atan tüm referanslarımız içinde en özel sitenin markamız olmayı sürdüreceğini belirtelim. Asla zaman kaybetmeyin ve firmanızın bilgilerinin bulunduğunu firma baskılı peçetelerimiz için indirimli kampanyalardan da yararlanmayı başarın. İletişim için portalımızda yer alan numaralarımızı çevirebilirsiniz. Garson peçete fiyatları baskılı ve baskısız olmasına, çift katlı ya da tek katlı özelliğine göre değişmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. filiz dedi ki:

    garson katlama peçete fiyatları ve 2 renkli çalışma için en az adet ve ödeme bilgisi gönderiniz. FilBox Trade info@filboxtrade.nl

BİR YORUM YAZIN