+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

BASKILI TEK KULLANIMLIK PİZZA BAHARATI

Pizza restaurantlarına özel firma baskılı, tek kullanımlık pizza baharatları ve kajun sos üretimimiz başlamıştır. 1-4 gram arası özel logo baskılı baharatlar ile firmanıza farklılık katabilirsiniz.

PİZZA BAHARATI İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram

TEK KULLANIMLIK PİZZA BAHARATI HAKKINDA

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • Ambalaj boyu : 5×5 cm ile 10×14 cm arasındadır.
  • Kağıt türü : Kuşe polyetilen, kraft, kuşe alüminyum, dubleks ve triplex ambalaj
  • Ürün : Paketlenmesini istediğiniz pizza ve kajun baharatını sizler temin edebileceğiniz gibi bizler de çalıştığımız baharat firmalarından temin edebiliriz.
ÜRÜN GÖRSELLERİ


Baskılı Tek Kullanımlık Pizza Baharatı

Pizza baharatı özellikle paket servis gerçekleştiren ve pizza üretimi yapan işletmeler tarafından tercih edilen bir üründür. Çeşitli baharatların karıştırılmasıyla elde edilen ve pizzaların daha lezzetli bir hal almasını sağlayan bu ürünler üzerine çeşitli baskılar yapılabilen bir ürün olmaları sebebiyle reklam ürünü olarak da ele alınabilir.

Tek Kullanımlık Pizza Baharatının Avantajları

Pizza pek çok kişinin fast food gıda zincirinden en sevdiği ürünlerin arasında gelmektedir. Bu noktada fast food ürünlerin satışını gerçekleştiren ve paket servis sayesinde birçok farklı müşteriye ulaşmayı mümkün hale getiren işletmelerin tercih edebilecekleri tek kullanımlık pizza baharatın oldukça önemli bir ürün olarak ele alındığını dile getirmek mümkündür. Tek kullanımlık olduğu için pratiktir ve müşterilerinize kurumsal bir firma olduğunuzu rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Küçük paket içerisindeki baharat miktarı belirli gramajlarda olduğu için müşterileriniz pizza üzerine ne az ne de çok miktarda baharat dökecektir. Tam kıvamında ayarlanan paket içerisindeki baharat sayesinde müşterileriniz pizzalarınızın tadına varacaklar.

Baskılı Tek Kullanımlık Pizza Baharatı Toptan

Tek kullanımlık olması ile hijyenik ve avantajlı bir kullanım sunan ancak yalnızca pizza baharatı olarak değil tavuk baharatı gibi amaçlar sebebiyle de kullanılabilecek olan bu ürünler çeşitli baharatların karıştırılmasıyla elde edilmekte ve tek kullanımlık paketlere yerleştirilmektedir.

Toptan olarak alınabilecek olan bu ürünler oldukça avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Baskılı olması açısından işletmenize çok büyük faydalar sağlayacak olan tek kullanımlık ürün ile firmanızın tanıtımını kolayca yapabilirsiniz. Size özel logo baskılı ürün için dilediğiniz logo ve firma bilgilerinizin kazılı olduğu klişe malzemeniz hazırlanır ve bunun ile dış ambalaj üzerine logonuzun baskısı yapılır.

Sipariş miktarı baskıdaki renk sayısına göre belirlenir. Rutubetsiz ve serin yerde tutulan paketler 1 yıl boyunca bozulmadan kullanılabilir.

pizza baharatı
Pizza Baharatı

Eğer işletmenizin sunduğu pizzalar için özel bir karışıma ihtiyacınız varsa bize hangi baharatlardan ne kadar miktarda bulunacağını söylerseniz karışımı size özel hazırlatabiliriz. Sizler de çalıştığınız baharat firmalarından iç malzemeyi tedarik edip bizlere gönderebilirsiniz. Bizler de fason dolum şeklinde dolumu ve paketlemeyi yapabiliriz. Gıda ve Tarım Bakanlığı iznimizle hijyenik ve el değmeden otomatik dolum makinaları ile ürünleriniz 7-8 iş günü içerisinde hazır olacaktır.

Baskılı Tek Kullanımlık Pizza Baharatı Fiyatları 

Tek kullanımlık pizza baharatı fiyatları çeşitli etkenler dolayısıyla değişkenlik göstermektedir. Özellikle içerisinde yer alan baharatlar yada ambalaj üzerinde yer alacak görsel gibi pek çok farklı etken fiyatların değişmesine neden olurken toptan şekilde alındığı takdirde ekonomik bir seçenek olduğu bilinmektedir. Kullanılan dış ambalaj türüne ve içerisindeki pizza baharatının kalitesine / miktarına göre, müşterilerinize göndereceğiniz kişiye özel logo baskılı pizza baharatı fiyatları değişmektedir. Tek kullanımlık pizza baharatı fiyatları 2023 yılında 0,11₺ ile 0,26₺ arasında değişmektedir.

Dominos Pizza firmasının ülkemizde evlere paket servis olarak gönderdiği bu küçük lezzet paketleri son yıllarda tüm yerel ve çok şubeli pizza fastfood restaurantları tarafından da kullanılmaktadır.

Baskılı Tek Kullanımlık Pizza Baharatı Üreticileri : Diyaroğlu Kağıt Sanayi

Kajun baharatı gibi farklı baharatların paketlenmesi ile elde edilen ve pizza gibi hızlı yemek zincirlerini de oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan bu ürünler tek kullanımlık olmaları sebebiyle hijyenik bir kullanım sunmakta ve bu sebeple her geçen gün daha fazla işletme tarafından tercih edilmektedir. Toptan şekilde satın alınabilecek olan tek kullanımlık pizza baharatları bunun yanı sıra iyi bir reklam stratejisi olarak da öne çıkmaktadır. 

Ayrıca firmamız bünyesinde ürettiğimiz baskılı peçete, ıslak mendil, stick tuz, çeşitli baharat dolumları, kese kağıdı ve ambalaj kağıdı, çatal bıçak kağıdı ve stick şeker ürünümüzü de denemek ister misiniz?

SIK SORULAN SORULAR
Ürün içerisinde kaç gram baharat vardır?

Pizza baharatlarında standart olarak 1 ya da 1,5 gram baharat bulunmaktadır. isteğe göre 5 grama kadar dolum yapabiliriz.

Minimum üretim adetleri nedir?

Tek renk baskıda minimum 50.000 adet, iki renkli işlerde 100.000 adet, 3 renkte 150.000 ve 4 renk baskılı işlerde 200.000 adet üretim yapmaktayız.

Pizza baharatı hazırlanma süresi nedir?

Klişeniz bize ulaştıktan sonra 4-10 iş gününde siparişinizi hazır etmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN