+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Tek Kullanımlık Bitişik Tuz Karabiber

Tek kullanımlık özel logo baskılı bitişik tuz karabiber ürünümüz hakkındaki bilgiyi bu konumuzda bulabilirsiniz.

TEK KULLANIMLIK TUZ KARABİBER İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram

BİTİŞİK TUZ KARABİBER ÜRÜN BİLGİSİ

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  • Ambalaj ölçüleri : 4×4 cm.
  • Toplam ürün gramajı : Karabiber 0,5 gr. – Tuz 1 gr.
  • Baskı rengi : 1-4 renk
ÜRÜN GÖRSELLERİ


Tek Kullanımlık Perforeli Tuz Karabiber

Tuz karabiber yemeklerin yanında en çok tercih edilen baharatlardan ikisi olarak bilinmektedir. Bu sebeple bitişik olarak üretildiğinde birçok farklı avantaj sağlayan ve özellikle paket servis gerçekleştiren firmalar tarafından tercih edilmekte olan bu ürün kaliteli bir üretime sahip olduğu için kullanım esnasında herhangi bir problemle karşı karşıya kalmak söz konusu değildir.

Logo Baskılı Bitişik Tuz Karabiber

Kaliteli bir bu şekilde üretilen ve üretim esnasında birçok farklı etkene dikkat edilen tek kullanımlık tuz karabiberoldukça geniş bir kullanım alanına ve başarılı bir kullanıma sahiptir. Özellikle gıda üretimi ve paket servis yapın işletmeler tarafından tercih edilen bu ürün işlevsel bir kullanım sunmakta böylelikle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Tek Kullanımlık Bitişik Tuz Karabiber Toptan

Toptan şekilde, istediğiniz miktarda alabileceğiniz böylelikle uzun ömürlü bir kullanım sağlayan ve müşterilerinizin kendilerini çok daha özel hissetmelerini mümkün hale getiren bu ürün hijyenik olmasının yanı sıra avantajlı bir kullanım sağlamakta ve paket servis gibi durumlarda da oldukça avantajlı bir kullanımı mümkün hale getirmektedir.

Tek Kullanımlık Bitişik Tuz Karabiber Fiyatı

Bitişik tuz karabiber olarak anılan bu ürün oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmasının yanı sıra avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Gıda üretimi yapan firmalar tarafından en çok merak edilen ise bitişik tuz karabiber ürünlerinin fiyat aralıklarıdır. Farklı fiyat aralıklarında satılmakta olan tek kullanımlık bir tuz ve karabiber ürünler pek çok farklı etken dolayısıyla fiyatlarının değişkenlik gösterdiği ürünler olarak bilinmektedir.

Tek Kullanımlık Bitişik Tuz Karabiber Üretimi

Paket tuz karabiber pek çok gıda işletmesinde yaygın olarak tercih edilmekte kullanılmasıyla birlikte birçok farklı avantaj sağlamaktadır. Sahip olduğu etkenler dolayısıyla markaya duyulan itibarın artmasını sağlayan ve bu gibi sebeplerle dolayısıyla yaygın olarak tercih edilen tek kullanımlık bitişik tuz ve karabiber ürünlerinin üretim esnasında birçok farklı etkene dikkat edildiğini dile getirmek mümkündür.

Ürettiğimiz diğer tüm ürünlerimizi Ürünler kategorimizde bulabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Ürün hangi firmalar için uygundur?

Ortası perforaj sistemli (tırtıklı) birbirine bitişik tuz ve karabiber ürünü, özellikle havayolu firmaları başta olmak üzere, catering şirketleri ve yemek seti paketleyen firmaların tercih ettiği bir üründür.

Minimum sipariş adedi nedir?

Standart baskılı ürünümüzden minimum 50.000 adet sipariş verebilirsiniz. Firmanıza özel logo baskılı tuz karabiber ürünümüzde tek renk baskıda en az 100.000 adet üretim yapmaktayız.

Hazırlanma süresi nedir?

Adede bağlı olarak siparişiniz 4-10 iş günü içinde hazır edilecektir.

İsteğe göre hazır edilebilecek ürünler nelerdir?

Özel isteğe bağlı olarak bir tarafında tuz, diğer tarafında pul biber, nane, kimyon, kekik gibi baharatların dolumu yapılır. Ürettiğimiz çiftli ürün çeşitlerine örnek olarak
Fındık – Tarçın
Tuz – Pul Biber
Karabiber – Pul Biber
Sumak – Nane
Nane – Pul Biber
Köfte Harcı – Tavuk Harcı

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Sezgin dedi ki:

    bu ürünün bir tarafı tuz diğer tarafı karabiber değil de pul biber olarak yapabiliyor musunuz? acil bilgilendirirseniz sevinirim.

  2. bahayi dedi ki:

    Dubai’de restaurant olarak çift taraflı tarçın ve hindistan cevizi paket almak isteyoruz. birim fiyat ve ödeme şart içeren e-mail gönderecekseniz?

BİR YORUM YAZIN