+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Tek Kullanımlık Baharat Dolumu

Tek Kullanımlık Baharat Çeşitleri

Restaurant, otel, yemekhane, büfe, havayolu şirketleri ve gıda hizmeti sunan firmalara özel baskılı tek kullanımlık pul biber, karabiber, nane, kekik, sumak, kimyon, tavuk harcı, patates sosu, pizza baharatı, kajun baharatı gibi birbirinden farklı tek kullanımlık baharat çeşitleri ile müşterilerinize hijyenik bir hizmet sunabilirsiniz.

TEK KULLANIMLIK STICK BAHARATLAR İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram

Kullan at tarzı tek kullanımlık ürünlerin önemi son aylarda yaşanan Coronavirus olayından sonra artmıştır. Sizler de steril bir ortamda el değmeden otomatik olarak üretilen küçük paketlerdeki baharat ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Ayrıca baskılı ıslak mendil, baskılı peçete, tek kullanımlık pizza baharatı ürünlerimiz için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Dış Paket Ölçüsü : İsteğinize göre 4×4 cm. ile 10×14 cm. ölçüleri arasında paket kullanabiliriz.

Ürün Gramajı : İsteğe bağlı olarak 0,3 gram ile 25 gram arasında baharat dolumu yapabiliriz.

Ambalaj Türü : Farklı gramajlarda sülfit, kuşe, kraft, dubleks ve tripleks kağıt.

ÜRÜN GÖRSELLERİ


Tek kullanımlık baharat özellikle paket servis yapan işletmeler tarafından en çok tercih edilen tek kullanımlık ürünlerin arasında gelmektedir. Tuz, karabiber, pul biber, kekik veya kimyon gibi baharatlar başta olmak üzere pek çok farklı baharatın tek kullanımı bu şekilde paketlenmesi ile meydana getirilen bu ürünler paket servislerde yaygın olarak kullanılmakta ve oldukça pratik bir kullanım sunmaktadır. Pek çok etken dolayısıyla tercih edilen ve yemeklere tat verdiği bilinen baharatların böylelikle kullanımı daha hijyenik hale gelmektedir.

Stick baharat paket servis hizmeti veren işletmelerin sayısının artmasıyla birlikte en çok araştırılan konulardan biri haline gelmiştir. Eğer siz de işletmeniz için paket servis hizmeti vermek istiyor ve bu sebeple tek kullanımlık baharat tercihi yapmak istiyorsanız bu tercihin oldukça hijyenik ve mantıklı bir tercih olduğunu göz ardı etmemeniz gerekir.

Toptan Ucuz Baskılı Baharatlar

Toptan şekilde satın alabileceğiniz ve böylelikle ekonomik bir seçenek olarak göz önünde bulundurulması gereken tek kullanımlık baharatlar birçok farklı baharatın tek kullanımlık olacak şekilde paketlenmesi ile elde edilmektedir. Kaliteli baharatlar ve kaliteli paketleme sistemleri sayesinde kullanım esnasında herhangi bir problem ile karşılaşmak söz konusu olmamaktadır. Pul biber, nane, kekik, sumak, karabiber, tarçın, kırmızı toz biber, zerdeçal, biberiye, limon tuzu, kimyon, isot, pizza ve tavuk baharatları haricinde sizin özel karışımlarınız varsa onların da paketlenmesini yapmaktayız. El değmeden, otomatik dolum makinaları ile hijyen çerçevesinde istediğiniz logo baskılı ürünleri üretiyoruz.

Tek Kullanımlık Baharat Fiyatları 

Stick karabiber, pul biber, kimyon ya da tuz gibi birçok farklı baharatın tek seferlik kullanım için paketlenmesi ile meydana getirilen ve oldukça pratik bir kullanım sağlayan bu ürünler farklı fiyat aralıklarına satılmakta ancak toptan şekilde alındığı takdirde daha ekonomik bir seçenek haline gelmektedir. Baharatın kalitesi, miktarı ve dış ambalaj türü ile ebadına göre fiyatlar değişmektedir. Sipariş miktarına göre de fiyatlar belirlenir.

Kişiye Özel Logo Baskılı Baharatlar

Özellikle gıda işletmecileri için gerek personelin gerekse müşterilerin hijyenini sağlamak oldukça ön planda. Yasal boyutunun yanı sıra müşteri memnuniyeti, talep görme gibi konularda da ilk dikkat çeken nokta bulunulan ortamın, tabak, çatal, bardak gibi kullanılan malzemenin ve elbette ki tüketilen gıdanın temizliği.

Tek Kullanımlık Baskılı Pizza Baharatı

Paket Servis Ürünü Olarak Baharatlar

Tek kullanımlık çeşitli baharatlar bu konuda büyük rol oynar. Müşterilerin yırt at, kullan at tarzı sadece kendilerinin kullanacağı küçük ambalajlardaki pul biber, kekik, nane, tarçın, kimyon, kara biber gibi baharat ürünlerini dış ambalajı baskılı olacak şekilde üretmekteyiz. Gramaj olarak 0,5 gr. ile 10 gr. arasında olan tekli baharat çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bitişik Tuz Karabiber

Tüm bunların yanında işletmenizde bulunan küçük ayrıntılar da hijyen seviyenizi düşürebiliyor. Ortak kullanılan ve masalarda bulundurulan peçete, kürdan, baharat ve çeşitli soslar da zamanla yıpranarak sağlıksız bir resim çiziyor. Yaptığınız iş ne kadar kaliteli olursa olsun bu küçük unsurlar bir anda tüm emeğinizin yok sayılmasına neden olabiliyor.

Tek Kullanımlık Stick Karabiber, Pul Biber, Nane, Kekik

tek kullanımlık çeşitli baharatlar
tek kullanımlık çeşitli baharatların dolumu

İşletmecilerin çözümü ise tek kullanımlık sağlıklı malzemeler. Toptancıları tarafından işletme sahibine sunulan bu tek tek ambalajlanmış ıslak mendil, bitişik tuz karabiber, şeker, kürdan vb. ürünler sayesinde işletmecilerin endişeleri ortadan kalkıyor. Üstelik bu üretici firmalar genellikle tek bir çeşitle sınırlı kalmıyor. Örneğin tek kullanımlık baharat dolum firmaları olarak yaptığınız araştırmada aynı koşullarda ve ihtiyacınız olan pek çok tek kullanımlık ürüne de aynı firma üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Diyaroğlu – Tek Kullanımlık Baharat Üreticileri

Stick pul biber gibi paket servis yapan işletmeler için en yaygın olarak kullanılan tek kullanımlık ambalaj malzemeleri arasında bulunan bu ürünler pratik bir kullanım sunmakta ve üretimleri ile birlikte firmalara duyulan itibarın artmasını sağlamaktadır.

SIK SORULAN SORULAR
Hangi tür baharat dolumu yapılır?

Toz ve granül halinde bulunan her tür baharatın dolumunu gerçekleştirmekteyiz. Balık baharatı, pizza baharatı, kajun ve patates sosu, karabiber, pul biber, nane, kekik, kimyon, sumak, tavuk harcı, köfte harcı ve sizin özel hazırlamış olduğunuz tüm toz baharatlarınızı paketleyebiliriz.

Hangi ambalaj türü hangi baharatlar için uygundur?

Pul biber ve yağlı baharatlar için üç katlı (triplex), yani dışarıya yağ ve renk geçirmeyen ambalajlar öneririz. Diğer türdeki baharatlar için sülfit ya da kraft polyetilenli ambalajlar da uygundur.

Ambalaj ebatı neye göre belirlenmektedir?

Kullanılacak baharatın özgül ağırlığına ve uçuculuğuna göre ambalaj ölçüsü belirlenir. Hafif ama hacim tutan türdeki baharatlar için büyük ebatlı paketler uygunken, özgül ağırlığı fazla olan baharatlarda daha küçük ölçüde ambalajlar kullanılabilir.

Minimum üretim adedi nedir?

Tek renk baskılı işlerde minimum üretim adedimiz 50.000 adettir. Renk sayısı arttıkça minimum adetler yükselmektedir.

Tek kullanımlık baharatların son kullanma tarihi nedir?

Tek kullanımlık baharat rutubetsiz, serin ve kuru yerde muhafaza edildiği takdirde kullanım ömrü ortalama olarak 2 yıldır. Baharatın türüne göre bu süre düşmekte ya da artmaktadır.

Siparişin hazırlanma süresi nedir?

Klişeniz onaylandıktan sonra adede bağlı olarak 5-10 iş gününde siparişiniz hazır edilecektir.

Fason olarak baharat dolumu yapıyor musunuz?

Tabi ki. Hazırlamış olduğunuz baharatı bize gönderdiğinizde uygun paket ölçüsü belirlendikten sonra istemiş olduğunuz tek kullanımlık baharat ürününün firmanıza özel baskılı olarak dolumunu gerçekleştirebiliriz. Stick karabiber, stick pul biber, nane, kekik, tarçın, kimyon, sumak ve çeşitli baharatları tek kullanımlık olarak doldurabiliriz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZİ ARAYINIZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Adem ipek dedi ki:

    Avrupaya urun gonderiyormusunuz?

BİR YORUM YAZIN