+90 542 437 43 51

Sosyal Medyada Biz}

Baskılı Küçük Poşet Tek Kullanımlık Stick Tuz

Baskılı Küçük Poşet Tek Kullanımlık Stick Tuz

Ürün Adı : İyotlu Stick (Fişek) Tuz

Dış Ambalaj : Sülfit

Ürün Gramaj : Net 1 gr.

Koli : 24 Adet PVC Kavanoz

Baskı : 1-4 Renk Firma Baskılı

 

Restoran ve yemek sektörü içinde iseniz paket servislerinizde hizmet kaliteniz oldukça önemlidir. Firmanıza gelecek müşterilerin yanı sıra paket servis de sizin için oldukça önemli olacaktır. Gönderdiğiniz siparişlerin yanında sadece tuz bile eksik kalmış ise müşteri memnuniyetiniz düşecektir. Tek kullanımlık küçük paketlerdeki servis tuzları ile firmanızın reklamını ve tanıtımını yaparken, diğer yandan da müşterilerinize hijyen çerçevesinde bir hizmet sunacaksınız.

Paket servisinizde peçete, kürdan ve ıslak mendil yanında el değmeden otomatik makinalarla üretilen baskılı stick tuz oldukça önemlidir. Stick tuz gramajın yanında çoklu alımlarda da fiyatı oldukça uygun olmaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun olan stick tuzların 1 gr. standart gramajlı küçük ebatlarda olanları genelde lokanta ve restaurantlar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda uygun kampanya ve fırsatları takip ederek ücretsiz kargo veya fiyat indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Firmanıza özel baskılı stick tuz üretimimiz de mevcuttur. Bilgi almak için bizleri arayabilir, mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Bunun yanında internetten alışveriş yaparsanız kredi kartınıza taksitli olarak da alabilirsiniz. Tek başına düşündüğünüz zaman oldukça ucuz olan iyotlu stick tuzlar genele bakıldığı zaman müşteri memnuniyetinizi oldukça arttırıcı unsurlar arasında yer almaktadır. Yakın zamanda hizmete girecek olan firma baskılı stick şeker ve esmer toz şeker üretimimiz ile de taleplerinizi karşılamaya devam edeceğiz.

26 Kasım 2015
7.266 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Derin diyor ki:

    Logo lu 200.000 adet iki farklı firma için stick seker talebi vardır. Bu konu ile ilgili fiyat teklifi rica ederim.

  2. Hamarat diyor ki:

    Peçete tuz kagit baskılı poşet çanta poşet baskılı kurdan ıslak mendil için fiyat alabilir miyim

  3. Havuzbaşı Restaurant diyor ki:

    stick fişek şeker ve tuz fiyatlarınız nelerdir 100.000 ve 250.000 için gönderirseniz seviniriz. Havuzbaşı Cafe&Restaurant

BİR YORUM YAZIN