+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Karton Bardak, Lahmacun, Pizza ve Pide Kutusu

Baskılı Karton Bardak

Günümüzde yaptığımız etkinliklerde en çok kullandığımız plastik gereçlerin yanında hem geri dönüşümü kolay hem de ucuz olan karton bardak cam olanlara karşı daha az masraflıdır. Kullanım sonrası temizleme sorunu olmadığından dolayı içecek tüketiminde daha çok tercih edilir. Sıcak ve soğuk içeceklere göre de farklı modellerle karşımıza çıkar.

karton bardak
karton bardak
TEK KULLANIMLIK ÜRÜNLER İÇİN BİZE ULAŞIN
phone call      whatsapp      instagram


Baskılı Kutu Üretimi

Hayatımıza kolaylık sağlayan ve kullanımı kolay olan lahmacun kutusu tüketiciye hızlı ve sıcak servis yapmak için tasarlanmıştır. Verilen sipariş miktarı ebatına göre de uygun üretilmiş olan kutulara konularak servis yapılır. Buna eş olarak özellikle kebapçılar sipariş veren müşterilerine ürünleri sıcak ve taze olarak teslim etmek amacıyla pide kutusu ihtiyacına duyarlar. Kebapçıların isteklerine göre de firmalarının tanıtım ve reklamını ifade eden baskılı kutularda üretilmektedir.

Özellikle son zamanlarda yemek yapmaya fırsat bulunamayan zamanlarda, arkadaş ortamının evde topladığı anlarda çoğunlukla pizza tercih edilir. Siparişin geldiği noktadan adresimize teslim sürecince pizza siparişimiz sıcak olarak servis edilmesi için pizza kutusu tercih edilir. İlk andaki sıcaklığı ve tazeliği bize enfes tadıyla ikram eder.

Karton bardak, baskılı kutu, garson katlama peçete, karton çanta, stick tuz gibi ürünleri Diyaroğlu Paketleme firmamızda bulabilir ve uygun fiyatları ile tedarik edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Cem Reklam dedi ki:

    karton bardak özel baskı yapıyorsanız minimum adet ve tutar bilgisi için geri dönünüz. cemreklam1@gmail.com

  2. nobel reklam dedi ki:

    karton bardak için kaç oz kalıp ile üretim yapabiliyorsunuz? özel baskı imkanı var mı? varsa kaç adet yapıyorsunuz?

  3. mehmet şendam dedi ki:

    toptan lahmacun ve pide kutusu yaptırmak istiyorum. 3 renk baskılı beyaz karton üzeri yumuşak olmayacak en uygun malzeme için 20.000 adet kutu istiyorum. mehmetsendam01@gmail.com

BİR YORUM YAZIN