+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Baskılı Islak Mendil Kolonyalı ve Hijyenik Mendiller

Kişisel hijyen denince akla gelen ürünlerden biri olan ıslak mendiller çok geniş bir alanda kendine yer bulmaktadır. Geniş müşteri kitlelerine hitap eden ve yüksek müşteri döngüsüne sahip alanlarda tek kullanımlık bu ürünler sıkça tercih edilir. Bunun sebebi hem dezenfekte işlemi açısından daha verimli olması hem de maliyet açısından daha uygun rakamlara denk gelmesidir. Hijyenik kolonyalı mendil üzerinde flekso yöntemiyle basılan logo ve markalarınız ile şirketinizi müşterilerinize en ucuz yoldan tanıtabilirsiniz.

phone call      whatsapp      instagram

Hijyenik Islak Mendillerin Avantajları

Restoran, bar, kafe ve yemekhanelerin olmazsa olmazı haline gelen ıslak mendiller, sektörün eski ürünlerinden olmamasına rağmen kısa sürede olmazsa olmazı durumuna gelmiştir. Vücutla temas ettikten sonra vücut ısısını alarak buharlaşan losyon, ferahlık hissi vermektedir. Paket açıldıktan sonra dahi kokusunu uzun zaman muhafaza edebilen baskılı ıslak mendil seçenekleri mevcuttur. Üzerinde marka ve adresinizin yer aldığı, logolu ya da logo baskılı mendil olarak da geçen lokanta ve restoranlarda sıkça rastladığınız yırt-kullan-at isimli tekli ıslak mendil ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz. Toptan ıslak mendil fiyatları daha uyguna gelmektedir. Promosyon mendiller olarak en çok 7 x 12 ölçüsündeki mendiller tercih edilmektedir.

Hijyenik Kolonyalı Mendil ve Alkolsüz Islak Mendil

Dokusuz bir kumaş türünün farklı esanslarla nemlendirilmesi ile üretilen ıslak mendiller, genellikle temizlik amacı ile kullanılır. Parfüm ve kolonya özü ile hoş bir koku verilerek daha memnun edici sonuçlar alınmaktadır. Tek şekilde paketlenen ıslak mendil seçenekleri ulaşımdan gıdaya kadar pek çok sektörde kendine yer bulmakta, pratik kullanım ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. En kaliteli ve uygun ıslak mendil fiyatları arayan kullanıcılar bizimle irtibata geçebilirler. Hijyenik kolonyalı mendil üreticisi olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. Turgut dedi ki:

  Baskılı mendil ürününüzde en çok kaç renkli baskı yapabiliyorsunuz? Mekanımın resmini üzerine bastırmak istiyorum yapabilirseniz.

  1. Ferit dedi ki:

   6 x 10 kolonyalı mendil ve stick şeker birim fiyatlarınızı ve çalışma şartlarınızı içeren detaylı bir mail alabilir miyim? Kumru Ajans – kmruajns gmail.com

 2. Esra dedi ki:

  baskılı mendil olarak en az kaç adet sipariş verebiliyoruz?

  1. Aslıhan Reklam dedi ki:

   ıslak mendil olarak kaç renk baskı yapabiliyorsunuz? bir yüzünde 4, diğer yüzünde 3 renk olan bir siparişimiz olacaktı

 3. Macit dedi ki:

  tek kullanımlık ıslak mendil fiyatları nedir? her boya göre liste gönderiniz. damper inşaat turizm ltd şti

 4. 3G Digital Ajans dedi ki:

  baskılı ıslak mendil ve alkollü kolonyalı mendil fiyatlarınız nedir?

 5. Mehmet Özmaden dedi ki:

  10 bin adet ıslak mendil, çatal bıçak poseti ve Amerikan servis için fiyat verir misiniz

BİR YORUM YAZIN