+90 212 553 15 51
trenruar
Islak Mendil | Baskılı Peçete | Stick Şeker | Sıvı Dolum İmalatıı
trenruar

Baskılı Peçete – Garson Katlama Peçete Fiyatları

Lokanta, kafe, restoran işletmeciliklerinde müşterilerine her yönden kusursuz bir hizmet vermek son derece önemlidir. Dolayısı ile onların kullanması için sunduğunuz tüm malzemelerinde hem kaliteli hem de etkili olması gerekmektedir. Kare şeklinde, 1/4 olarak bilinen kağıt peçete üzerine yapılan baskı ile firmanızın kalitesini önplanda tutabilirsiniz. Garson katlama olarak bilinen, tek katlı ve çift katlı peçete üzerine de tek veya 2 renk baskı yaptırabilirsiniz.

 

Sizlerde başarılı ve sorunsuz bir şekilde tüm baskılı ürün çeşitlerini yaptırmak ve sonuç almak adına bizimle süreci başlatabilirsiniz. Şirketimizin sizlere sunduğu ürün gamından olan baskılı peçete içinde tam da istediğiniz işlere imza atmaktayız. Farklı boyut ve yüksek kalite standartlarıyla renk ve baskı çeşitliliğini de elde edebileceğiniz en uygun baskılı peçeteler için bundan böyle Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizi seçebilirsiniz. Üstelik istediğiniz sayıda bir sipariş verebilme ve tam zamanında teslim alabilme gibi sizi mutlu kılacak faktörleri de sadece şirketimizle değerlendirebilirsiniz.

 

Bizi seçen ve doğru adım atan tüm referanslarımız içinde en özel sitenin markamız olmayı sürdüreceğini belirtelim. Asla zaman kaybetmeyin ve firmanızın bilgilerinin bulunduğunu firma baskılı peçetelerimiz için indirimli kampanyalardan da yararlanmayı başarın. İletişim için portalımızda yer alan numaralarımızı çevirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. filiz dedi ki:

    garson katlama peçete fiyatları ve 2 renkli çalışma için en az adet ve ödeme bilgisi gönderiniz. FilBox Trade info@filboxtrade.nl

BİR YORUM YAZIN