+90 212 553 15 51
Diyaroğlu Paketleme

Cafe ve Otellerin Kullandığı Tek Kullanımlık Ürünler

Ambalaj Malzemeleri

Ambalajlı ürünler müşterinin gözünde nitelikli bir hizmeti ve hijyenik bir ortamı canlandırır. Kişiye özel olarak paketlenmiş ürünleri kullanırken insanlar kendilerini daha güvende ve daha memnun hissederler. Kullanmadan önce paketi ilk açan kişinin kendisi olduğunu bilmek müşterilerde bu güven hissini doğurur.

Bu nedenlerden ötürü günümüzde hizmet sektörünün pek çok alanında kişiye özel ambalajlanmış tek kullanımlık ürünler tercih edilmektedir. Cafe ve Oteller için Tek Kullanımlık ıslak mendil ya da ihtiyaca uygun şekilde paketlenmiş şeker seçenekleri bu ürünler arasındadır.

phone call      whatsapp      instagram

Genellikle restoran, otel ya da cafe logosunu ya da ismini üzerinde barındıran stick şeker seçenekleri müşteri memnuniyetini artıran gizli unsurlar arasındadır. Tek bir kaptan herkesin kullandığı açık şekerler müşterinin hijyen anlayışını karşılamıyor olabilir.

Otel, Restaurant ve Cafe Malzemeleri

Ancak marka ismini taşıyan bir ambalajı açarak kullanılan mendil ya da şeker müşterinin gözünde daha elit ve titiz bir hizmet çağrışımı yapacaktır. Uygun fiyatlarla toplu şekilde alabileceğiniz tüm bu tek kullanımlık ürünler firmanızın hizmet kalitesini bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Otellerde bulunan kullan at tekli şampuan, jöle, kahve, krema, şeker gibi malzemeler kullanmak müşteriye hijyenik bir hizmet sunmanın yollarından sadece birkaçıdır. Cafe malzemeleri ve otel buklet ürünleri tercih edenler ürettiğimiz ürünlere göz atabilirler.

tek kullanımlık ürünler
Tek kullanımlık ürünler

Tek Kullanımlık Ürünler

Promosyon ürünleri olarak en çok tercih edilen tekli kullan at mendiller, stick ve kare şeklinde küçük poşet toz şeker ve iyotlu tuz, baskılı peçete ve kare kağıt peçete ürünlerinin yanısıra tek kullanımlık stick karabiber, pul biber, nane gibi toz baharat ürünleri, ketçap mayonez, limon ve salata sosları ile de müşterilerinize hijyen çerçevesinde bir hizmet sunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Yasemin dedi ki:

  stick şeker ve baskılı peçete 24 x 24 garson katlama peçete ürünleri hakkında bilgi verebilir misiniz

 2. vanavmvan dedi ki:

  Van AVM içerisinde yemek hizmeti veren çokça restoran ve cafe sizleri bekliyor 🙂

 3. kerim dedi ki:

  cafe ve restaurant için stick şeker, amerikan servis, baskılı peçete sipariş vermek istiyorum. nasıl verebilirim?

 4. Erkan dedi ki:

  Otel açılışımız için bazı malzemelere ihtiyacımız var. Islak mendil, amerikan servis, stick şeker ve baskılı kağıt peçete fiyatlarınız nedir?

BİR YORUM YAZIN